Як прибрати неприємний запах у холодильнику? | Блог сервісного центру «Ремонт на дому» - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Як прибрати неприємний запах у холодильнику? | Блог сервісного центру «Ремонт на дому» - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Як прибрати неприємний запах у холодильнику?

329
Як прибрати неприємний запах у холодильнику?

Більшість господарок вважає холодильник еталоном чистоти та свіжості, тому й самі завжди намагаються підтримувати у ньому порядок. Але коли, здавалося б звідки, з'являється неприємний запах у холодильнику, багато хто не може відразу зорієнтуватися, як вчинити і куди звернутися. Існує найбільш правильне стандартне рішення – звернутися до сервісцентру, який пропонує професійне обслуговування та ремонт холодильників, Київ у цьому плані знаходиться у найвиграшнішому положенні. Тут зосереджені майстерні з найкращими спеціалістами та обладнанням. Але не у всіх їх можна замовити майстра додому. Адже іноді транспортування рефрижератора в сервіс і обходиться дорожче самого ремонту. Ми ж спеціалізуємося саме на наданні послуг з обслуговування та ремонту побутової техніки на території замовників і вже на цьому можна суттєво заощадити. А тривала реальна гарантія, яка надається на всі роботи та замінені деталі, дозволить вам зробити правильний вибір.

Як позбутися неприємного запаху в холодильнику

Перед тим, як розпочинати опис рекомендацій, як усунути запах у холодильнику в домашніх умовах, розберімося звідки він береться і що найчастіше ставати причиною сморід.

Натуральные освежители воздуха для холодильника

Звідки береться запах у холодильнику. Основні причини

Відомо, що запахи у закритих просторах поширюються дуже швидко. Тому, якщо після виявлення незрозумілих ароматів, відразу ж не вжити жодних кроків, незабаром цим "букетом" пахнуть усі продукти. Найчастіше джерелом запахів стають:

 • продукти, що зберігаються без упаковки. Адже часто навіть абсолютно свіжі харчові припаси можуть неприємно пахнути;
 • засмічення дренажних каналів, що відводять вологу назовні камери. Не забувайте при кожному обслуговуванні холодильника прочищати канал спеціальним пристроєм або тонким дротом, а сам отвір – ватною паличкою;
 • нові деталі рефрижератора (при покупці нової техніки). Це природний процес і невдовзі запахи пропадають;
 • зіпсована їжа. Усі продукти мають певний термін зберігання. І навіть усередині холодильної камери вони можуть стати непридатними. Достатньо одного забутого бутерброда або шматочка сиру, щоб знадобилося позачергове "генеральне прибирання";
 • поломка вентиляційної системи;
 • поява грибкових бактерій, у тому числі і цвілі.

Як ви вже переконалися причин дуже багато, але надійний метод, як прибрати запах з холодильника, лише один – розморожування та миття камер рефрижератора. Існує кілька способів "освіження" поверхонь камер, про які ми розповімо нижче.

Як усунути запах, що з'явився в холодильнику

Перш ніж приступати до боротьби з запахами, необхідно знеструмити агрегат, витягнувши вилку з електророзетки і розморозити камери. Після цього промийте внутрішні поверхні камер та ущільнювачем теплим мильним розчином та посудомийним засобом. Тепер, коли прибрано всі джерела забруднень, можна вибирати чим прибрати запах у холодильнику.

Розглянемо п'ятірку найефективніших і водночас безпечних для агрегату засобів від запаху в холодильнику.

Основний компонент розчину

             Як приготувати

                  Як правильно застосовувати

Кухонний оцет

Одну столову ложку звичайного оцту слід розчинити у склянці води.

Змочити в розчин м'яку серветку та акуратно протерти стінки та поверхні камер, піддон, а також ущільнювачі. Після цього залишити двері холодильника відчиненими для провітрювання.

Нашатирний спирт

Розчинити пару крапель спирту у склянці води.

Ретельно обробити всі внутрішні поверхні полиць та ящиків. Після цього протріть всі оброблені поверхні чистим сухим рушником і залиште холодильник відкритим для провітрювання.

Натуральні адсорбенти

Використовуються скибочки житнього хліба, зерна рису, харчової соди або таблетки активованого вугілля.

Блюдце з товченим вугіллям, розкрите пакування соди встановлюються всередину холодильної камери. Шматочки хліба, кавовий порошок, часточки цибулі чи яблука розкладають по полицях відсіку. Змінюють на свіжі раз на кілька днів.

"Фабричні" очисники

Активуються і готуються “магазинні” засоби відповідно до інструкції.

Слід дотримуватись інструкції та застосовувати засоби, спеціально розроблені для холодильників.

Профілактичні заходи

Зберігати продукти у контейнерах або оригінальній герметичній упаковці. Не завантажувати в рефрижератор гарячі та навіть теплі продукти.

Регулярно проводити ревізію в ящиках та на полицях. Розморожувати камери в моделях з "сухим морозом" не рідше одного разу на півроку і щоквартально в модифікаціях, що "плачуть".

Як швидко позбудеться запаху в камері холодильника

Якщо немає часу на повний комплекс обслуговування та повноцінну боротьбу з неприємними ароматами, як тимчасовий захід, щоб прибрати запах з холодильника, багато хто користується сучасними "фабричними" очисниками. Деякі їх мають функцію іонізації. Ці пристосування не лише борються із запахами, а й знищують мікроби. Серед найефективніших:

 • кульки, наповнені силікагелем;
 • поглиначі наповнені активованим деревним вугіллям;
 • гелеві поглиначі;
 • мінерально-сольові кристалічні нейтралізатори запахів;
 • поглиначі-озонатори.

Але треба враховувати, що ніякий над високотехнологічний поглинач запахів не здатний замінити звичайне прибирання.

Якщо вам потрібна допомога в діагностиці або ремонту пральної машинки, звертайтесь до нашого сервісного центру. Фахівець виїде до вас та визначить тип проблеми, а також порекомендує оптимальний спосіб вирішення. Виїжджаємо по всіх районах міста Києва: Дарницький район‎, Деснянський район, Дніпровський район, Голосіївський район, Оболонський район, Печерський район, Подільський район, Святошинський район, Солом'янський район, Шевченківський район.

Коментарі ()

  Отримати безкоштовну консультацію
  0,0948 s
  65
  cache

  Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані