Професійна заміна манжети люка пральної машини Gorenje | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Професійна заміна манжети люка пральної машини Gorenje | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна манжети у пральній машині Gorenje

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Власники пральних машин Gorenje не чують, що після тривалого користування технікою з ладу може вийти манжета люка. Виявляється несправність у вигляді витоку води через пошкоджене місце. Зволікати з ремонтом пральної машини в цьому випадку навряд чи розумно, оскільки рідина, що пролилася на підлогу, може пошкодити покриття, поруч стоять меблі і навіть затопити сусідів знизу.

Заміна манжети пральної машини Gorenje є стандартною процедурою для майстрів нашого сервісного центру, які мають багатий досвід обслуговування техніки цієї марки. Замовлення на ремонт пральної машини мешканці Києва та передмістя можуть зробити у телефонному режимі або на сайті майстерні. Всі заявки обробляються швидко і одразу віддаються в роботу. Майстер готовий буде починати ремонт обладнання цього ж дня.

Самостійний ремонт чи допомога фахівця

При візуальному огляді дефектного ущільнювача люка у користувачів зазвичай створюється враження, що замінити манжету самостійно не важко. Перші труднощі виникають вже при спробах зняти деталь, яка виготовлена із щільної пружної гуми, що чинить відчайдушний опір. До того ж не всі можуть розібратися, як демонтувати хомути, що утримують елемент ущільнювача.

Друга проблема полягає у встановленні. Багато користувачів купують манжету, яка не підходить для конкретної моделі пральної машини Gorenje, і дивуються, чому вода продовжує просочуватися або деталь не стає в посадкове місце. Але навіть якщо ущільнювач придбано правильно, для його установки потрібна вправність, яка купується з досвідом. Іншими словами, швидко та якісно замінити гумку може лише фахівець.

Везти техніку нікуди не доведеться

Заміна манжети пральної машини Горіння буде виконана вдома, що дуже зручно і вигідно. Замість того, щоб витрачати час і кошти на доставку важкого апарату в майстерню і назад, поки майстер займається лагодженням, ви можете відпочити або зробити домашні справи.

На ремонт пральної машини надається гарантія та видається документ, що підтверджує якість обслуговування. Вартість заміни манжети не обтяжлива для будь-якого бюджету, виклик майстра у разі надання техніки допомоги безкоштовний.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1880 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані