Заміна підшипника в пральній машині Gorenje – виклик майстра | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна підшипника в пральній машині Gorenje – виклик майстра | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна підшипника у пральній машині Gorenje

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Незважаючи на відмінну якість та надійність пральних машин Gorenje, вони також, як і будь-яка інша побутова техніка, можуть ламатися. Найчастіше після 4-5 років експлуатації пристрою його власникам доводиться стикатися з нехарактерним скреготом, шумами та підвищеними вібраціями, викликаними зносом підшипника барабана. У такому разі деталь підлягає повній заміні. Довірте це досвідченим майстрам нашого сервісного центру, які в найкоротші терміни проведуть заміну підшипника, повернувши машину Gorenje у функціональний стан.

Причини передчасного зносу

Крім вичерпання гарантійного терміну служби, підшипник барабана може зруйнуватися через корозію внаслідок попадання вологи. Цьому сприяє пошкоджений сальник гумовий ущільнювач, що оберігає внутрішні елементи від дії води. Сальник є витратним матеріалом і повинен змінюватись у встановлений виробником термін гарантійного сервісного обслуговування. Це дозволить уникнути серйозних поломок, пов'язаних не лише з корозією металевих компонентів, але також із витоками та замиканнями.

Крім того, на справний стан та ресурс служби підшипника впливає дотримання рекомендацій щодо експлуатації. Наприклад, пральна машина з перевищенням допустимої ваги, а також невчасно замінені зношені амортизатори призводять до підвищених навантажень на силові елементи, що відповідають за обертання барабана. Важливим фактором є і вибір правильної програми, що відповідає вазі і типу білизни, що стирається.

Для процедури заміни потрібно практично повне розбирання пральної машини Gorenje, що викличе багато труднощів при спробі проведення самостійного ремонту. Тому, щоб уникнути інших поломок, краще відразу звернутися за допомогою до майстрів з ремонту пральних машин.

Переваги сервісного центру Ремонт на дому

Потрібна швидка та недорога заміна підшипника пральної машини Gorenje у Києві? Ми пропонуємо комфортні умови для наших клієнтів, включаючи:

  • проведення детальної комплексної діагностики;
  • заміну компонентів, що вийшли з ладу, на оригінальні нові аналоги;
  • високу швидкість виконання робіт.

Крім того, завдяки тому, що всі роботи проводяться вдома, ви помітно заощаджуєте свій час та гроші, які могли бути витрачені на демонтаж та доставку несправної машинки до майстерні.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,2230 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані