Кондиціонер не охолоджує повітря СЦ Надому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Кондиціонер не охолоджує повітря СЦ Надому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Кондиціонер не охолоджує повітря

Ми пропонуємо:
 • Безкоштовний виклик майстра
 • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
 • Безкоштовна діагностика
 • Гарантія від 3 до 24 місяців

Ліцензовані технічні фахівці можуть діагностувати та ремонтувати всі марки й моделі кондиціонерів, часто в один і той же день. До 1 року гарантії на деталі та гарантія на всі ремонтні роботи.

Головним завданням побутових кліматичних приладів вважається створення комфортних умов у житловому приміщенні чи офісі. І якщо спліт система працює нормально, на її присутність мало хто звертає увагу. Але коли настає пік спеки, а кондиціонер не охолоджує повітря, необхідність ремонту кондиціонера замислюються всі.

Оптимальний варіант – викликати майстра по ремонту кондиціонерів, який проведе діагностику та усуне всі виявлені поломки. Але не завжди відсутність холоду спричинена поломкою обладнання. Частина причин пов'язані з впливом зовнішніх чинників, із якими користувач може впоратися самостійно. Тому, перш ніж звертатися до фахівців, переконайтеся:

 • що минуло понад чверть години з моменту включення. Щоб увійти в режим і створити необхідні умови для виведення тепла з кімнати, що охолоджується назовні будівлі, потрібен деякий час;
 • у правильності вибору режиму. Він має бути встановлений на охолодження (зазвичай позначається символом "сніжинка" або "зірочка");
 • що продуктивність кондиціонера достатня для охолодження цього приміщення. Якщо теплова потужність є недостатньою, навіть при роботі з максимальним навантаженням, агрегат не зможе охолодити приміщення. Особливо у сильну спеку;
 • що отвори жалюзі, з яких надходить прохолода, не закриті шторами, елементами меблів або конструкціями будівлі;
 • що всі двері та вікна повністю зачинені, а примусова вентиляція відключена.

Якщо жодна з вищеописаних причин не виявилася, потрібно перевірити чи охолоджує кондиціонер повітря. Для цього звичайним термометром вимірюють температуру повітря на вході кімнатного блоку (біля повітряних решіток) і на виході (біля жалюзів). При цьому різниця показань градусника повинна становити від 7 до 15 градусів (точніше значення можна дізнатися з посібника користувача), а температура вихідного потоку в справному кондиціонері зазвичай становить 6-14 градусів (в інверторних моделях після повного входження в режим вона підіймається до 12 градусів). – 17 градусів).

Якщо виміряні температурні параметри відрізняються від встановлених виробником, потрібно шукати поломку в кондиціонері.

Кондиціонер не охолоджує повітря. Причини

Серед причин, що найчастіше зустрічаються, що призводять до відсутності холоду або зниження ефективності охолодження можна виділити наступні:

 1. Якщо кондиціонер слабо охолоджує, а на внутрішньому блоці часто з'являється іній, необхідно очистити фільтри. Через скупчення бруду вони слабко пропускають холодне повітря. Весь "холод" залишається на випарнику і він починає обмерзати. Цю процедуру можна виконати самостійно, знявши фільтри та промивши їх не гарячою водою.
 2. У випадках, коли спліт-система погано холодить, а мотор-компресор часто зупиняється, не охолодивши повітря, напевно проблема забруднення теплообмінної поверхні конденсатора (на зовнішньому модулі) або у вентиляторі. Щоб очистити зовнішній теплообмінник, запросіть спеціалістів сервіс-центру. Адже він, як правило, встановлений на великій висоті. Тим більше, що спеціалісти мають спеціальне обладнання та приладдя.
 3. Іноді замість приємного прохолодного повітря із внутрішнього модуля йде теплий потік. Мотор-компресор запускається, кілька секунд гуде і знову відключається. Така поведінка характерна для ситуацій, коли в мережі знижена напруга. Перевірте його значення мультиметром або тестером і за потреби запросіть електрика.
 4. Зменшилася кількість холодоагенту. Найчастіше це відбувається через порушення герметичності контуру. Але й природний витік може досягати кількох відсотків на рік. Якщо в системі залишається ще багато фреону, кондиціонер працює з нижчою продуктивністю, але в міру витоку ефективність знижується і врешті-решт він перестає працювати. Щоб знайти місце розгерметизації та дозаправити систему, потрібно звернутися до сервіс-центру, тому що для цього знадобиться спеціальне обладнання і сам холодоагент потрібної марки.
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки