Очищення барабана пральної машини Samsung (самсунг) із функцією eco | Блог СЦ «Ремонт На Дому» - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Очищення барабана пральної машини Samsung (самсунг) із функцією eco | Блог СЦ «Ремонт На Дому» - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Очищення барабана пральної машини Samsung (самсунг) із функцією eco

1185
Очищення барабана пральної машини Samsung (самсунг) із функцією eco

Пральна машина постійно контактує з брудними речами, очищаючи їх за допомогою механічного (обертання барабана) та хімічного (миючі засоби) впливів. При цьому, практично весь бруд витягнутий з речей видаляється через зливну систему в каналізацію. Однак невелика кількість частинок з випраних речей і миючих засобів все ж таки залишається всередині машини. Дуже часто це спричиняє неприємний запах, а іноді й утворення грибків.

Тому для продовження терміну служби пристрою та максимальної якості прання необхідне регулярне очищення барабана пральної машини. Потрібно враховувати і те, що бруд, осідаючи на барабан, збільшує його вагу, що підвищує навантаження на підшипники, приводний ремінь та інші деталі.

Якщо не дотримуватися рекомендованих виробником термінів проведення профілактичного очищення машини, напевно незабаром знадобиться допомога фахівців сервіс-центру, що виконує ремонт пральних машин.

Стиральная машина Самсунг: эко очистка барабана

Існує багато методів та засобів для очищення нутрощів прання. Очистити барабан, бак та внутрішні шланги можна за допомогою домашніх засобів або використовуючи спеціально розроблені для цього склади. Однак є і простіший спосіб - вбудована функція "Очищення барабана", яка доступна в багатьох моделях Samsung та пральних машинах деяких інших виробників.

Іноді пральна машина засмічується наскільки, що необхідне так зване ручне чищення з практично повним розбиранням машини. Така операція, враховуючи ряд складнощів, виконується тільки фахівцями сервісних організацій як і будь-який якісний ремонт пральних машин Samsung у Києві.

Перш ніж розглядати переваги машин із самоочищенням барабана, розглянемо коротко що таке еко бабл. В основу цього технологічного рішення покладено спосіб, що дозволяє наситити воду пухирцями повітря. Завдяки цьому вода не тільки краще проникає в білизну, що стирається (при пранні), але й дозволяє очистити барабан від грязьового нальоту і забруднень (при екоочищенні). Вважається, що перші свої продукти з такою функцією вивів на ринок корейський виробник Samsung.

Переваги функції samsung eco bubble

Традиційно очищення барабана відбувається так:

 • готується спеціальний розчин;
 • заливається в кюветку чи барабан;
 • машинка запускається в режимі найдовшого прання за максимальної температури;
 • для промивання бака та "нутрощів" додатково запускається програма полоскання.

Незважаючи на невелику кількість операцій, процес забирає чимало часу. І результат завжди залежить від вибраного хімічного засобу. Крім цього хороший засіб, що чистить, коштує недешево. Та й будь-яка "хімія" несприятливо впливає на довговічність внутрішньої начинки машини.

Але якщо у пральній машині є функція “Очищення барабана eco”, процес виконується без використання додаткових розчинів та без попередньої підготовки. Достатньо вибрати відповідну програму та запустити пральну без білизни.

Очищення барабана пральної машини Samsung (самсунг) із функцією eco | Блог СЦ «Ремонт На Дому» - 19

До основних переваг нового функціоналу очищення barabana можна віднести:

 • простоту використання;
 • відсутність необхідності купувати додаткові хімічні засоби;
 • економія часу;
 • виконання всіх операцій на автоматичному режимі.

Крім цього слід відзначити високу ефективність функції екочистки, відгуки численних власників таких машин підтверджують це. Тому при виборі нової пральної машини вибирайте модель з функціоналом "очищення барабана еко". Тим більше, що вартість машин з функцією самоочищення не набагато відрізняється від пралень не забезпечених цими можливостями.

Як запустити функцію очищення барабана

Якщо у вас пральна машина Samsung еко бабл, інструкція рекомендує перед запуском функції виконати дві нескладні операції - очистити зливну та наливну (сіточку) фільтри. Завдяки цьому ефективність процесу суттєво збільшиться. Перевірте барабан на відсутність будь-яких речей. Після цього:

 • натисніть кнопку живлення;
 • за допомогою перемикача режимів активуйте опцію Eco очищення;
 • запустіть програму очищення кнопкою старт/пауза;
 • дочекайтеся закінчення процесу.

При цьому жодних хімічних засобів додавати у відсік для порошку або засипати у барабан не потрібно. При виборі програми очищення доступна лише опція відстрочення запуску, а температуру води (70° C) не можна змінити.

Щоб не пропустити час чергового очищення, виробник передбачив ще одну корисну функцію – оповіщення. Якщо настав час чистити барабан на дисплеї з'являється значок еко (циліндр із маленькою зірочкою) і одночасно запалюється відповідний індикатор на перемикачі режимів.

Якщо немає можливості виконати процедуру очищення зараз, ви можете продовжувати користуватися пральною як звичайно. При цьому індикатори легко згаснуть, не впливаючи на роботу машини. Повторно система вам нагадає що необхідне чищення барабана пральної машини через дві чергові прання. Періодичність оповіщення залежить від інтенсивності використання прання (кількості виконаних прань). У середньому це відбувається приблизно раз на місяць.

Що робити, якщо функціонал еко чищення відсутня

Якщо ви ще не стали щасливим власником моделі, в якій передбачено самоочищення пральної машини, доведеться подбати про це самому. Для цього можна використовувати як домашні, так і хімічні засоби. Останні можуть не тільки усувати грязьовий наліт, накип та неприємні запахи, але й убивати бактерії, запобігаючи появі цвілі. Це допоможе запобігти ремонту пральних машин.

Серед “домашніх” засобів найчастіше застосовують розчини до складу яких входить лимонна кислота, відбілювач, оцет та сода. При цьому всі засоби додаються, як барабан, так і в лоток для миючих засобів. Після цього машинка запускається без білизни з максимальною температурою прання.

Всі ці засоби для досягнення максимального ефекту часто застосовують і в моделях з самоочищенням.

Коментарі ()

  Отримати безкоштовну консультацію
  0,1038 s
  63
  cache

  Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані