Благодійна акція від компанії NADOMU в Києві | Блог СЦ «Ремонт на дому» - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Благодійна акція від компанії NADOMU в Києві | Блог СЦ «Ремонт на дому» - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Благодійна акція від компанії NADOMU в Києві

310
Благодійна акція від компанії NADOMU в Києві

Як і більшість успішних підприємств, сервісцентр NADOMU бере активну участь у різноманітних соціальних проектах. І якщо в інших компаніях благодійна програма включає в основному лише матеріальну підтримку, ми, крім іншого, забезпечуємо технологічну допомогу безкоштовний ремонт побутової техніки, яка забезпечує комфортне проживання кожної дитини.

В рамках благодійної акції, було проведено ремонт пральної машинки в дитячому садку "Струмочок" у Хотові

Напередодні різдвяних свят компанією NADOMU було проведено чергову благодійну акцію - допомогу дітям дошкільного навчального закладу "Струмочок", що розташований у селі Хотів поблизу столиці. Було багато подарунків, цікавого спілкування, але найголовніше, наші спеціалісти виконали ремонт пральної машинки, що повністю відмовлялася запускати будь-які програми.

У процесі ремонту було виконано такі роботи з ремонту пральної машини

Зазвичай на такі заходи виїжджають найвідповідальніші майстри. І цього разу на допомогу дитячому садку виїхала найдосвідченіша бригада. Оперативно проведена діагностика показала, що незважаючи на непоганий технічний стан у машинці не працює слив і відпрацьована вода не може піти з бака.

Оскільки мета благодійної акції – зробити перебування кожної дитини в садку максимально комфортною та безпечною, майстри відразу ж розпочали ремонт.

Фото звіт з ремонту пральної машини

Будівлю садка знайшли швидко, адже це вже не перший візит: такі благодійні акції проводились і раніше. Просторий двір порадував своєю чистотою та оздобленням. Оскільки через прохолодну погоду на подвір'ї жодної дитини не було, всі вирушили всередину приміщення, де відбувалася основна програма зустрічі.

Поки частина колег проводили інші благодійні заходи для дітей, майстри уважно оглянули стиралку та визначили причину поломки. Машинка знаходилася в задовільному технічному стані, за нею регулярно доглядали, тому несправностей виявилося не так уже й багато. Весь комплект інструменту був із собою, тому діагностика та розбирання обладнання відбувалися швидко.

Незабаром було поставлено остаточний діагноз: протікання в ущільнювачі-манжеті та проблеми в тракті зливу. Насамперед зняли дверцята і замінили ущільнювач-манжету.

Стиральная машина нуждается в ремонте

На наступному етапі прочистили дренажний фільтр, внутрішні патрубки та виявили несправність крильчатки у зливному насосі. Також знадобилася допомога у прочистці зовнішньої каналізації.

Швидко встановили нову зливну помпу і зібрали пральню. Після цього запустили тестове прання та перевірили роботу машинки у всіх режимах. Оскільки зауважень до роботи стиралки більше не було, майстри приєдналися до колег, які проводили інші заходи для дітей.

Поспілкувавшись із дітьми та роздавши всі подарунки співробітники уточнили, яку допомогу можна надати дитячому садку в майбутньому та що потрібно для садка насамперед. Вислухавши подяки персоналу “десант” поїхав до місця основної роботи, адже на майстрів чекає ще чимало нових замовлень.

Компанія NADOMU постійно проводить благодійні акції для дітей. Вже досить давно на безплатному обслуговуванні знаходиться побутова техніка дитячого будинку "Моя батьківщина", розташованого також у Хотині. Крім цього, у планах компанії благодійна програма допомога дітям в інших населених пунктах.

Коментарі ()

    Отримати безкоштовну консультацію
    0,0972 s
    63
    cache

    Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані