Ремонт і установка кондиціонерів і спліт-систем на дому в Броварах - Майстер по ремонту та чищенню кондиціонерів по всіх Броварах - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт і установка кондиціонерів і спліт-систем на дому в Броварах - Майстер по ремонту та чищенню кондиціонерів по всіх Броварах - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт і встановлення кондиціонерів у Броварах

Ідеально чисте повітря буває хіба що в спеціальних гермозонах, укомплектованих спеціальними фільтрами, куди не зможуть просочитися ні пил, ні навіть віруси. Але житла та офіси розташовуються у звичайних умовах і до складу повітря, як усередині, так і зовні будівлі, входить пил та інші забруднювачі, які несприятливо впливають на роботу кліматичної техніки.

Кондиціонер відбирає тепло всередині кімнати і виводить його назовні будівлі, що супроводжується рухом повітряних мас, і всі частинки бруду поступово осідають спочатку на фільтрах, а потім на поверхнях теплообмінників, знижуючи ефективність охолодження і підвищуючи витрату електрики. Часто це призводить до ситуацій, коли спліт-система не може охолодити приміщення до потрібної температури, а з кімнатного модуля капає вода.

Тому перед кожним спекотним сезоном і після його закінчення рекомендується професійна чистка кондиціонера, Бровари, як і столиця, не можуть похвалитися чистотою повітря, тому тут дуже часто доводиться виконувати і додаткові процедури очищення. Зазвичай послуга очищення кліматичної техніки включає в себе:

  • чистку фільтрів і поверхонь теплообмінників кімнатного модуля;
  • ретельне очищення внутрішнього і зовнішнього модулів спліт-системи парогенератором або іншими ефективними приладами;
  • дезінфекцію елементів спліт-системи протигрибковими засобами;
  • тестування і налагодження електричних та електронних вузлів кондиціонера, надійність контактів і з'єднань;
  • перевірку й очищення елементів дренажу;
  • очищення і змащення рухомих механізмів конструкції.

Крім цього, проводиться перевірка цілісності фреонопровода і (за необхідності) дозаправка або заправка кондиціонера, Бровари перебувають у складній кліматичній зоні і за сезон частина холодоагенту випаровується.

Найбільш економічно і технічно вигідним методом обслуговування вважається укладення довготривалого договору. Наші фахівці, за узгодженим із замовником графіком, виконують повне обслуговування обладнання. При цьому перелік виконуваних процедур також може обумовлюватися. Але ми готові виконувати і разові замовлення у зручний для клієнта час і в необхідних обсягах. І ці пропозиції дійсні в усіх локаціях нашої присутності, включно з Броварами. Як показує практика, обладнання, на якому не проводиться профілактика, ламається в рази частіше, а вартість ремонту завжди набагато вища.

Отримати безкоштовну консультацію
0,1645 s
135
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані