Гарантійні зобов'язання та умови обслуговування, надання послуг від СЦ «Ремонт на дому» - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Гарантійні зобов'язання та умови обслуговування, надання послуг від СЦ «Ремонт на дому» - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Розширена гарантія на ремонт побутової техніки

Кожен сервісний центр (якщо він працює згідно із законом України) зобов'язаний після завершення ремонту видати клієнту Акт виконаних робіт (наданих послуг), а також надати гарантію на зазначені в акті види ремонту. Тільки за наявності такого акту Ви зможете звернутися із законною вимогою щодо виконання гарантійного ремонту. Сервісний центр «Ремонт на дому» видає такі акти та нададуть гарантію на всі види робіт (послуг).

Але як бути, якщо Ви втратили цей акт? Багато центрів розведуть руками та попросять грошей за роботу, які зобов'язані виконати за законом абсолютно безкоштовно. Але ми – не всі і чудово розуміємо, що листочок формату А4 дуже легко втратити. Якщо Ви з якоїсь причини втратили цей акт - не біда, зателефонуйте, ми знайдемо замовлення в базі даних та відремонтуємо техніку безкоштовно.

І це ще не все! Крім основної гарантії у розмірі 100% від суми замовлення, ми додаємо розширену гарантію на такий самий термін у розмірі 50% від суми замовлення. Наведемо приклад: у січні 2017 року Ви замовили у нас ремонт та майстри встановили нові амортизатори для пральної машинки. Сума замовлення становила 600 гривень. Гарантія у розмірі 100% діятиме протягом 6 місяців (до липня), а розширена гарантія у розмірі 50% - до січня 2018 року і навіть якщо амортизатори вийдуть з ладу - ви зможете замінити їх всього за 300 гривень.

Ми йдемо на цей крок цілком свідомо, бо мета нашого центру – бути максимально лояльними до мешканців Києва. Звертайтеся до нас і техніка справно служитиме ще багато років.

Умови інших видів побутової техніки

На жаль, розширена гарантія не поширюється на інші види техніки (крім пральних машин та холодильників). Сервісний центр «Ремонт на дому» надає ними таку ж гарантію, як та інші центри - обумовлену гарантійними зобов'язаннями виробників запасних частин.

Нагадуємо, що в нашому центрі Ви можете відремонтувати будь-яку побутову техніку та електроніку, наприклад: пральні та посудомийні машини, холодильники, мікрохвильові печі, газові та електричні плити, духові шафи та варильні панелі, ноутбуки, комп'ютери, смартфони, планшети, моноблоки, оргтехніку, телевізори та домашні кінотеатри.

Якщо ж у вас зламалася дрібна побутова техніка, така як кавомолки та кавомашини, чайники, соковижималки, хлібопічки, мультиварки, блендери, праски, пилососи та м'ясорубки – ми з радістю полагодимо і цю техніку.

З повагою до мешканців та гостей нашого міста – сервісний центр «Ремонт на дому».

Зв'яжіться з нами !
0,0965 s
database
96