Ремонт у день заявки
Від 15 хвилин до 24 годин залежно від поломки

Низькі ціни на ремонт
Орієнтовні ціни
можна знайти в прайслисті

Досвідчені майстри
Від 3 до 12 місяців гарантії – гарантійний документ

Тільки оригінальні запчастини
Якщо деталь вийшла з ладу, замінюємо її на нову

Обладнання цього бренду відрізняється продуманою конструкцією та європейською якістю. Зазвичай холодильник Gorenje починає створювати проблеми через багато років бездоганної роботи через знос важливих вузлів. Крім цього, основними причинами поломок є зовнішні фактори, такі як перепади напруги, помилки при експлуатації, закладка в камери гарячих продуктів, а також відсутність профілактики.
Поширені поломки холодильників Gorenje
- Вихід із ладу мотор-компресора. У такому разі холодильник перестає охолоджувати продукти. Майстер змінює вузол на новий і здійснює заправку контуру холодоагентом.
- Окислення контактів на клемах друкованої плати блоку управління. Така несправність може виявлятися по-різному, а її зовнішні "симптоми" залежать від електричного ланцюга, в якому порушено контакт.
- Витік холодоагенту або поява “масляної пробки” в капілярній частині контуру. Зовнішньо поломка проявляється зменшенням продуктивності апарату, а згодом – повною відсутністю холоду.
- Несправність регулятора температури (у моделях з електронним керуванням – поломка термодатчика або вихід з ладу електроніки).
- Порушення герметичності камери. Винуватцем найчастіше стає пошкоджений або огрубілий ущільнювач, а також розшатаний петельний механізм дверей.
- Засмічення у відвідному отворі або дренажній системі. Цій поломці можна запобігти регулярно виконуючи профілактику.
- Несправності в модулі автовідтавання випарника (для моделей із Ноу Фрост). Причиною відмови найчастіше стають перегорівший запобіжник, зламаний дефростер або таймер, а також нагрівальний елемент відтайки що вийшов з ладу.
Незалежно від складності поломки та від моделі апарату, наші майстри оперативно виїдуть та виконають ремонт холодильника Gorenje вдома у замовника.
Професійна діагностика та ремонт з виїздом майстра
Щоб замовити виїзд, не потрібно їхати в майстерню або шукати майстра за оголошеннями. Достатньо зв'язатися з нашим диспетчером та уточнити зручний для вас час виїзду.
Етапи діагностики
Попередню діагностику проводить сервісінженер (диспетчер) на стадії оформлення замовлення. Він уточнює зовнішні прояви поломки, стан індикаторів або наявність повідомлень системи самодіагностики на дисплеї.
Ця інформація використовується для комплектації майстра необхідними запчастинами та інструментом. Остаточну причину відмови холодильника майстер визначає на місці, виконавши додаткові тестові маніпуляції.
Як підготувати техніку до ремонту?
Для того щоб майстер відразу ж приступив до виконання ремонту, необхідно перш за все вилучити з відсіків усі продукти, розмістивши їх у безпечному місці, а також розморозити холодильник та виконати гігієнічне очищення. Крім цього, бажано прибрати із зони ремонту зайві меблі або іншу побутову техніку (стіл, стільці, мікрохвильову піч, духовку або ін.).
Запасні частини для холодильників Gorenje
Ми використовуємо лише оригінальні та сертифіковані запчастини. Проводимо ретельний вхідний контроль усіх отриманих від постачальників деталей. Завдяки цьому сервісцентр надає тривалу гарантію не тільки на виконані роботи, а й на встановлені комплектуючі.
Як запобігти поломкам холодильника?
- Вибираючи місце установки, необхідно віддати перевагу варіантам якомога далі від вікон та опалювальних приладів і тепловипромінюючих кухонних приладів. Між апаратом та стіною потрібно передбачити вентиляційний зазор як мінімум 5-10 см.
- Регулярно розморожувати камери. Навіть апарати з авторозморожуванням вимагають гігієнічного ручного відтавання. Моделі з No Frost не рідше ніж один раз на рік, крапельні версії – раз на квартал.
- Не закладайте продукти “під зав'язку”. Залишайте проміжки для циркуляції повітря.
- Не залишайте дверцята відсіків відчиненими довше, ніж потрібно для завантаження або вилучення продуктів. Це призведе до порушення мікроклімату в камерах та додаткового навантаження на мотор-компресор.
Якщо у вашій оселі проблеми зі стабільністю напруги в електромережі, дешевше купити стабілізатор або джерело безперебійного живлення, ніж відновлювати роботу холодильника після чергового стрибка напруги.
Коди помилок холодильників Gorenje
Щоб не допустити псування продуктів і скоротити час пошуку несправностей, виробник оснастив свої холодильники дієвою системою діагностики, яка повідомляє користувачам або майстру про проблеми з апаратом. У випадку
аварії на дисплей виводяться спеціальні символи, так звані коди помилок, які вказують на характер несправності. Основні з них наведені у таблиці.
Код сервісного повідомлення | Причина появи помилки | Можлива несправність |
Е2 | Не розпізнано сигнал від датчика температури морозильного відсіку | Несправний термодатчик; пошкоджено сигнальну проводку до плати управління |
Е4 | Неправильно працює датчик температури холодильного відсіку | Втрата параметрів чи поломка термодатчика; обрив чи замикання сполучної проводки |
Е6 | Збій роботи датчиків обох відділень холодильника чи одного загального | Несправність датчика; порушення контакту у сполучному шлейфі; вихід із ладу плати управління |
F5 | Різкі зміни напруги в електромережі | Вплив зовнішніх факторів; поганий контакт в електророзетці; поломка у модулі управління |
F6 | Несправність мотор-компресора холодильного відділення | Обрив чи замикання однієї з обмоток електродвигуна мотор-компресора; заклинювання механічних компонентів компресора |
F7 | Поломка мотор-компресора морозилки | Вихід із ладу самого компресора або пуско-захисного реле |
H | Підвищилася температура в одній із камер холодильника | Збій плати управління; витік холодоагенту; неправильна робота датчика; засмічення в системі дренажу; поява “масляної пробки” у капілярній частині контуру; проблеми із системою автовідтавання |
L | Надмірно низька температура в одному із відсіків | Неправильна робота системи регулювання температури (термодатчик плата управління або термостат у старих моделях); вийшов з ладу термодатчик; увімкнено режим суперзаморозки |
У бюджетних версіях без дисплея для сигналізації про поломку використовують індикатори, що є на панелі керування. Якщо вони світяться постійно – сигналізують про нормальну роботу апарату. В разі блимання – з холодильником щось не гаразд:
- Якщо мерехтить світлодіод №3, це означає, що виникли проблеми із датчиком температури холодильного відділення.
- При миготінні світлодіода №4 слід звернути увагу на термодатчик морозилки.
- Блимання світлодіода №6 свідчить про високе значення температури у холодильному відсіку.
Коли на панелі керування не світиться жоден індикатор, напевно зникла електрика або порушено контакт в електророзетці. Також причиною може стати автомат, що спрацював на ввідному щитку. У випадках, коли всі наявні індикатори мигають або світяться – щось не гаразд із платою управління.