Ремонт кондиціонера в Софіївській Борщагівці | СЦ Надому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт кондиціонера в Софіївській Борщагівці | СЦ Надому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт кондиціонера в Софіївській Борщагівці

Як відомо, кондиціонери не належать до техніки, яка працює за принципом "встановив і забув". Сучасні спліт-системи потребують регулярного догляду та кваліфікованого обслуговування. І якщо не дотримуватися рекомендацій виробника та ігнорувати профілактичні процедури, незабаром знадобитися допомога кваліфікованих майстрів, які виконують ремонт кондиціонерів, Софіївська Борщагівка вже давно територіально відноситься до столиці і ми готові надавати послуги в цьому районі нарівні зі столичними жителями. 

Якщо у вас з кімнатного модуля спліт-системи замість приємного холоду почало надходити тепле повітря або ви помітили лід на поверхнях деталей, а також у випадках, коли з'явився неприємний аромат або ж кондиціонер не вмикається, - відразу ж звертайтеся до нас. Адже самостійно усунути причину таких поломок, у більшості випадків, навряд чи вдасться. Майстри прибудуть до вас додому в обумовлений під час замовлення час, проведуть діагностику й оперативно усунуть усі поломки. Час очікування фахівця у нас не перевищує 24 годин після замовлення, навіть у найбільш "гарячі" дні. А в більшості випадків ми готові виїхати вже через годину. Тим більше, що в Софіївській Борщагівці постійно працює окрема бригада фахівців.

До наших переваг клієнти найчастіше відносять:

  • оперативність;
  • високу якість робіт, якої вдалося досягти завдяки використанню передового європейського обладнання та надійних
  • комплектуючих і витратних матеріалів;
  • відповідальність. На всі виконані операції ми надаємо тривалу гарантію;
  • охайність. Після роботи ми завжди залишаємо в оселі порядок;
  • конкурентні ціни. Вартість ремонту надому не перевищує ціни ремонту обладнання в майстерні конкурентів. 

Виконуючи профілактичне обслуговування або завершуючи будь-які ремонтні роботи, ми завжди перевіряємо стан фреонопровода і наявність у ньому достатньої кількості холодоагенту. І навіть якщо буде потрібно заправка кондиціонера, Софіївська Борщагівка або інший віддалений район не перешкода для оперативного виконання такого завдання. Комплект обладнання для заправки контуру і запас холодоагенту завжди в наявності у кожної бригади.

З огляду на віддаленість Софіївської Борщагівки від наших основних складів, прохання завжди повідомляти під час розмови з сервісінженером коди помилок системи самодіагностики, що висвічуються на табло, та зовнішні ознаки несправностей, а також модель обладнання і рік випуску. Завдяки цій інформації ми зможемо взяти з собою всі необхідні запчастини і виконати ремонт за один візит.

Отримати безкоштовну консультацію
0,1371 s
135
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані