Ремонт кондиціонерів Дарниця (Дарницький Район) | СЦ Надому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт кондиціонерів Дарниця (Дарницький Район) | СЦ Надому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт кондиціонерів Дарниця (Дарницький Район)

Навіть за хорошого сервісного обслуговування іноді кондиціонери перестають нормально працювати. Причиною цього найчастіше є зовнішні чинники: перепади напруги, аномальна спека (якщо під час вибору кондиціонера потужність охолодження не було обрано із запасом), а також недолугі дії користувачів, які спершу роблять щось і лише потім читають інструкцію користувача. У спальних районах, до яких здебільшого належить Дарниця, електромережі проєктували й будували ще в минулому столітті, тому про їхню високу стабільність і безвідмовність ще говорити рано.

Якщо проаналізувати причини, які призвели до того, що знадобився ремонт кондиціонерів, Київ, Дарницький район особливо, міцно влаштувався на першому місці за несправностями спліт-систем, спричиненими перебоями напруги. Напевно, це викликано тим, що проводка в будинках старої споруди не витримує навантаження, яке зросло в рази, а переробляти всю проводку багатоквартирного будинку вельми проблематично.

Наш сервісцентр пропонує будь-які види сервісних робіт і ремонт кондиціонерів, Київ, Дарниця і всі райони лівобережжя входять в нашу зону обслуговування і ми гарантуємо, що ваша кліматична техніка знову запрацює на повну силу не пізніше, ніж через добу після звернення до диспетчера. Якщо замінити батарейки в пульті, перевірити запобіжники та наявність напруги в електророзетці, а також очистити й промити фільтри внутрішнього модуля спліт-системи ви можете спробувати самостійно, то усунення інших несправностей слід довірити фахівцям. 

Щоб запобігти подальшим пошкодженням вузлів спліт-системи, одразу ж вимкнути кондиціонер і звернутися до сервісного центру потрібно в таких ситуаціях:

  • якщо спліт-система не реагує на спроби ввімкнення (з пульта дистанційки або з клавіш кімнатного блоку);
  • при раптовій появі запаху гару або оплавленої пластмаси з внутрішнього або зовнішнього модуля спліт-системи;
  • щойно стали чутні незвичні звуки або шуми, а іноді навіть "важкий" гул роботи компресорного блоку;
  • коли явно зменшився потік повітря з кімнатного модуля або кондиціонер перестав дути зовсім. Іноді можна спробувати почистити і промити фільтри самому, але не факт що ця процедура поліпшить ситуацію.

Залишайте замовлення у зручний для вас час - ми працюємо і у вихідні дні. У нічний час, можна залишити повідомлення на сайті і диспетчер зв'яжеться з вами відразу ж після приходу на роботу. Ви платите тільки за ремонт - виїзд майстра і діагностика додатково не оплачується. На всі виконані роботи та встановлені деталі надаємо реальну гарантію. Це стало можливим завдяки тому, що в роботі ми використовуємо тільки оригінальні запчастини.

Отримати безкоштовну консультацію
0,1320 s
135
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані