Ремонт кондиціонерів Голосіївський | СЦ Надому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт кондиціонерів Голосіївський | СЦ Надому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт кондиціонерів Голосіївський

До хорошого зазвичай звикають швидко. І якщо у вашій оселі або офісі був встановлений кондиціонер, під час його поломки відразу ж відчувається різкий дискомфорт. 

Багато хто намагається вирішити проблему самостійно, намагаючись знайти несправний вузол. Але в більшості випадків, навіть якщо пошуки увінчаються успіхом, щоб відновити нормальну роботу приладу, без фахівців сервісцентру не обійтися. Адже щоб замінити деталь, що вийшла з ладу, в зовнішньому або внутрішньому модулі, навіть без розгерметизації контуру, знадобляться спеціальні прилади, пристосування і, звісно ж, уміння. 

Наш сервісцентр виконує монтаж, всі види технічного та сервісного обслуговування, а також ремонт кондиціонерів, Київ Голосіївський район і всі сусідні райони обслуговуються протягом доби з моменту оформлення виклику. Для інших районів столиці та передмість час відновлення також не перевищує 24 годин. Одночасно у нас працює кілька бригад, тому ми встигаємо вчасно відреагувати на нову заявку, незалежно з якого місця столиці вона надійшла.

Для визначення несправного вузла ми використовуємо новітнє обладнання і, в більшості випадків, ремонт обходиться без "тестової" заміни підозрілих деталей, що безпосередньо впливає на вартість відновлювальних робіт. 

Перш ніж приступити до демонтажу зламаного компонента, проводиться детальна діагностика спліт-системи. І тільки тоді, коли є повна впевненість, що саме в цій деталі причина поломки, приступають власне до ремонту. У своїй роботі ми використовуємо виключно оригінальні деталі, рекомендовані до використання виробниками. Це дає змогу збільшити терміни гарантії та забезпечити необхідну надійність обладнання. 

Якщо ваш кондиціонер відмовляється вмикатися, насамперед перевірте наявність електрики в розетці або на клемах автомата (можна використовувати тестер, мультиметр або свідомо справний інший побутовий прилад). Також спробуйте замінити батарейки живлення в пульті та спробуйте ввімкнути агрегат кнопкою на кімнатному модулі. 

Якщо ці нехитрі способи не допомогли запустити кондиціонер у роботу - без допомоги фахівців сервісцентру не обійтися. Під час оформлення виклику повідомте докладно про свої спроби диспетчеру, і майстер напевно заздалегідь, ще до виїзду, визначить причину і візьме з собою потрібні деталі. Оскільки до особливо віддалених Голосіївський район важко віднести, ми обслуговуємо клієнтів в основному в день замовлення.

Отримати безкоштовну консультацію
0,0699 s
44
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані