Ремонт кондиціонерів на Троєщині | СЦ Надому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт кондиціонерів на Троєщині | СЦ Надому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт кондиціонерів на Троєщині

Ремонт кондиціонерів у Троєщині пов'язаний з тим, що це - спальний район Києва. І кількість кондиціонерів на квадратний метр досить велика. І вони часто ламаються.

Першою реакцією на зникнення цілющої прохолоди в кімнаті завжди є спроба самостійно розібратися, що зроблено неправильно. Адже причиною може стати не тільки поломка обладнання, а й збій в електромережі, несправність пульта або неправильно виставлений режим роботи. 

У спальних районах, до яких належить Троєщина, непоодинокі випадки зникнення електрики, оскільки будинки проєктували ще в минулому столітті, і їх не розраховували на високе споживання електрики. Тому, перш ніж викликати майстра, перевірте:

  • наявність електрики і справність розетки. Для цього можна скористатися тестером, мультиметром або іншим, свідомо справним електроприладом, підключивши його в розетку замість спліт-системи;
  • встановлення температурних параметрів відповідно до рекомендацій виробника (докладно описано в керівництві користувача);
  • справність пульта та ІЧ-приймача. Для цього спробуйте ввімкнути кондиціонер кнопкою на передній панелі кімнатного блоку. Працездатність пульта можна перевірити, подивившись на світлодіод у передній частині пульта
  • через цифровий фотоапарат або камеру мобільника. Під час натискання будь-якої клавіші світлодіод має видавати серію світлових імпульсів.

Якщо жоден з вищеописаних тестів не прояснив ситуацію, звертайтеся до нас. Наш сервісцентр виконує установчі роботи, технічне та профілактичне обслуговування, а також ремонт кондиціонерів, на Троєщині для клієнтів працює окрема бригада: Тому:

  1. Ми обслуговуємо кондиціонери протягом доби після приймання заявки, у зручний для клієнтів час, включно з вихідними днями. 
  2. Усі встановлювані запчастини - оригінальні. 
  3. Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками і, перш ніж деталь видається майстру, вона ретельно перевіряється. На всі види робіт і встановлені деталі ми надаємо максимальну гарантію. 

Оскільки одним із найдієвіших способів збільшити термін служби кліматичних пристроїв вважається своєчасна профілактика, усім клієнтам ми пропонуємо укласти договір на обслуговування обладнання на найбільш вигідних для них умовах. У Договорі, за бажанням замовника, можна змінювати періодичність виконання профілактичних робіт, їхній склад, використовувані методи та витратні матеріали. Для жителів Троєщини пропонуються особливі умови.

У разі будь-якого, навіть незначного відхилення від нормальної роботи, обов'язково звертайтеся в сервісцентр. Адже навіть незначна на перший погляд поломка може викликати ланцюжок складніших несправностей і для відновлення працездатності кондиціонера знадобитися більше часу і коштів.

Отримати безкоштовну консультацію
0,1398 s
135
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані