Ремонт кондиціонерів Оболонь | СЦ Надому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт кондиціонерів Оболонь | СЦ Надому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт кондиціонерів Оболонь

Багато власників сучасних спліт-систем запитують наших майстрів про те, як продовжити термін служби кондиціонера, і відповідь тут однозначна - своєчасне профілактичне обслуговування і правильна експлуатація. А якщо з якої-небудь причини трапилася навіть невелика поломка, потрібно одразу ж запрошувати майстра сервісного центру, що виконує ремонт кондиціонерів, Київ Оболонь та інші більш-менш віддалені міські райони, а також більшість передмість, можуть одразу ж звертатися до нас. Ми працюємо навіть у найспекотніші дні, як у будні, так і у вихідні і встигнемо за 24 години усунути навіть найскладніші несправності.

Наш сервісцентр надає весь спектр послуг з монтажу, обслуговування та ремонту кліматичного обладнання в будь-якому районі міста. Оскільки Оболонь належить до районів з великою кількістю кліматичного обладнання, ми виділили окрему бригаду для їх обслуговування. 

Завдяки багаторічному досвіду, наші фахівці готові відновити працездатність найбільш "безнадійних", на думку власників, кліматичних пристроїв, за досить розумні гроші. Для заміни ми використовуємо тільки оригінальні запчастини рекомендованих виробником марок. 

За бажанням клієнтів під час кожного візиту ми виконуємо весь перелік профілактичних процедур включно з:

  • перевірку й очищення повітряних фільтрів кімнатного модуля;
  • прочищення та дезінфекцію всіх елементів дренажу;
  • обслуговування і змащування підшипників і рухомих деталей обох модулів (внутрішнього і зовнішнього);
  • обробку спеціальною хімією і парою поверхонь теплообмінників;
  • перевірку контуру на герметичність і, за необхідності, дозаправлення (повне заправлення) системи холодоагентом з
  • перевіркою працездатності та параметрів компресора.

Це дає змогу не тільки зробити роботу спліт-системи ефективнішою, а й продовжити її термін служби. Ми готові укласти договір на сезонне/постсезонне технологічне обслуговування, як у скороченому, так і в повному обсязі, підібравши оптимальну кількість виконуваних процедур. 

Якщо ви ще тільки збираєтеся придбати кондиціонер і ще не визначилися з моделлю і з параметрами, ми допоможемо зробити правильний вибір. Наші фахівці зроблять розрахунок необхідної теплової потужності, порекомендують де краще встановити внутрішній і зовнішній модулі, а також професійно виконають монтаж, дотримуючись усіх будівельних і технологічних норм. 

За бажанням клієнта ми самі придбаємо раніше узгоджену модель за спеціальними цінами, доставимо її в житло або в офіс, змонтуємо і налаштуємо за один візит.

Отримати безкоштовну консультацію
0,1183 s
135
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані