Ремонт холодильників ᐉ Оболонь (Київ) | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт холодильників ᐉ Оболонь (Київ) | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт холодильників Оболонь

Ремонт
від 300 грн

  • Прийом заявки протягом години
  • Виїзд майстра на Оболонь
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія на ремонт до 12 місяців

Холодильники - незамінна техніка в кожному будинку, що дозволяє заощаджувати час, нерви та гроші. Його управлінські можливості особливо помітні, коли йдеться про збереження свіжості продуктів, що швидко псуються. Однак іноді вони виходять із ладу. Таким чином, вам може знадобитися знати загальні проблеми ремонту холодильника. Недобре усвідомлювати, що ваш холодильник несправний, а продукти можуть зіпсуватися. Так само раптове відкриття, що немає холодної води, щоб вгамувати спрагу, може збентежити. Холодильники схильні до різних несправностей, і деякі несправності можуть бути легшими, ніж інші. Для легших несправностей ви можете виправити їх самостійно. Тим часом складні несправності можуть вимагати досвіду спеціаліста з ремонту холодильників.

Якщо ви проживаєте на Оболоні, і у вас зламався холодильник, не витрачайте час на пошук майстра по оголошеннях. Замовляйте ремонт вдома в нашому сервісному центрі. Ви будете приємно вражені швидкістю та якістю обслуговування техніки.

Поширеними проблемами холодильника, що потребують ремонту, є:

  • Якщо холодильник не запускається, завжди рекомендується перевірити MCB (мініатюрний автоматичний вимикач).
  • Проблема з MCB може бути основною причиною поломки холодильника. У такому разі викличте майстра з ремонту холодильників.
  • Несправний двигун є основною причиною того, що холодильник не працює. У багатьох випадках холодильна установка негайно вимикається або взагалі не запускається, якщо двигун несправний. Двигуни зазвичай підлягають заміні, коли вони виходять із ладу. У такому разі викличте майстра з ремонту холодильників.
  • Компресор – це серце холодильного агрегату, яке відповідає за цикл охолодження. Якщо холодильник не працює, можливо, компресор несправний. Компресор є двигуном, який стискає холодоагент або холодоагент і проганяє холодоагент через змійовики випарника і конденсатора. Проблеми з компресором можуть призвести до вимкнення холодильника. Вміст компресора в чистоті та мастилі може допомогти запобігти проблемам із запуском холодильника.

Ціни на ремонт холодильників (Оболонь):

Проблема
Ймовірна причина поломки
Диагностика
Бесплатно в случае ремонта
Бесплатная
Вызов мастера
Бесплатно в случае ремонта
от 150 грн
Холодильник не выключается
Неисправен температурный датчик (термостат)
от 420 грн
Не работает охлаждающая камера
Засор капиллярной трубки, утечка хладагента
от 850 грн
Холодильник не включается после разморозки
Проблема с тэном оттайки, датчиком температуры
от 550 грн
Холодильник гудит и не работает
Неисправен компрессор
от 1200 грн
Сразу выключается
Обрыв первичной обмотки компрессора
от 1200 грн

Готові викликати
майстра ?

Приблизні ціни на ремонт холодильників вказані в прайс-листі. Точну ціну озвучить майстер після того, як виконає справжню діагностику.

Оформити заявку та викликати майстра в будь-який район Києва Голосіївський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Святошинський, додому можна по одному із вказаних телефонів.

Зв'яжіться з нами !
0,1515 s
133
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані