ᐉ Ремонт холодильників в Подільському районі Києва | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт холодильників в Подільському районі Києва | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт холодильників у Подільському районі

Ремонт
від 300 грн

  • Прийом заявки протягом години
  • Виїзд майстра в Подільський район
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія на ремонт до 12 місяців

Холодильник – один із найважливіших приладів на вашій кухні. Без нього ви не зможете зберігати та підтримувати у холоді велику кількість продуктів, які необхідно зберігати у прохолодному чи замороженому вигляді. Без відсіків, що охолоджуються, вам, можливо, доведеться викинути все це всього за кілька годин. Несправний холодильник або холодильник з пошкодженими деталями також може стати великою проблемою, не дозволяючи вам використовувати всі функції і можливості вашого холодильника. Враховуючи його розмір і вартість, ремонт холодильника є кращим варіантом, ніж покупка нового та утилізація старого. Заощаджуйте свої сили та гроші, довіривши ремонт холодильника нам СЦ "Ремонт вдома". Зверніться сьогодні до нашої служби з ремонту холодильників.

Переваги нашого сервісу

Наш сервісний центр надає повний спектр послуг з технічного обслуговування та ремонту холодильників в Подільському районі Києва на найвигідніших умовах для клієнтів. Наші майстри застосовують лише сучасне, професійне обладнання та інструмент, а також високоякісні комплектуючі від оригінального виробника. Завдяки цьому вдається досягти високих показників надійності та тривалого терміну служби відремонтованої техніки. При цьому вартість робіт завжди розраховується в індивідуальному порядку і залежить від марки виробника та результатів виконаної майстром діагностики. Усі члени нашої команди діляться між собою багаторічним досвідом та регулярно проходять навчання. Вони також діляться порадами та порадами між собою. Наші фахівці з ремонту побутової техніки завжди готові допомогти вам та направити вас у процесі ремонту

Ціни на ремонт холодильників у Подільському районі

Проблема
Ймовірна причина поломки
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 150 грн
Холодильник не вимикається
Несправний температурний датчик (термостат)
від 420 грн
Не працює охолодна камера
Засор капілярної трубки, витік холодоагенту
від 420 грн
Холодильник не вмикається після розморожування
Проблема з теном відтайки, датчиком температури
від 550 грн
Холодильник гуде і не працює
Несправний компресор
від 1200 грн
Відразу вимикається
Обрив первинної обмотки компресора
від 1200 грн

Готові викликати
майстра ?

 

Оформити заявку та викликати майстра в будь-який район Києва Голосіївський, Оболонський, Печерський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Святошинський, додому можна по одному із вказаних телефонів.

Зв'яжіться з нами !
0,1353 s
133
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані