Заміна магнетрона в мікрохвильовій печі - ремонт на дому в Києві - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна магнетрона в мікрохвильовій печі - ремонт на дому в Києві - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Не гріє мікрохвильовка? Викликайте майстра для заміни магнетрона

Мікрохвильова піч - недорогий і дуже зручний побутовий прилад, що дає змогу швидко розігрівати готові страви та розморожувати продукти. Вона часто виручає в ситуаціях, коли потрібно перекусити, а на готування немає часу.

На жаль, і дорогі, і дешеві мікрохвильовки врешті-решт ламаються. І найчастішою скаргою, з якою звертаються до нашого сервісного центру, є відсутність нагрівання. А основним винуватцем проблеми в більшості випадків виявляється магнетрон - спеціальна вакуумна лампа, що є генератором електромагнітних хвиль.

Ремонт магнетрона - завдання складне, в більшості випадків нездійсненне. Знайти в продажу комплектуючі для цього пристрою неможливо - їх потрібно знімати з іншого, справного приладу. Тому найкращим виходом із ситуації є заміна магнетрона, яку пропонують майстри сервісного центру "Ремонт на дому".

Причини та ознаки поломки

Магнетрон - складний електронний компонент мікрохвильової печі, що складається з досить великої кількості деталей. Тому його заміну варто віддати перевагу ремонту - це буде і швидше, і дешевше. До того ж, відновлене джерело нагріву може вийти з ладу будь-якої миті, тоді як нове прослужить кілька років за умови дотримання правил експлуатації мікрохвильовки.

Робочий ресурс механізму безпосередньо залежить від режиму експлуатації СВЧ-печі. Що частіше й інтенсивніше її використовують, то менше прослужить цей компонент. У процесі експлуатації він поступово зношується, внаслідок чого виникає втрата емісії катода, обрив нитки напруження, вихід з ладу магнітної системи.

Ознакою того, що необхідний ремонт магнетрона мікрохвильовки або його заміна, насамперед є відсутність нагрівання. При цьому підсвічування і поворотний стіл можуть функціонувати справно. У разі поломки вузла мікрохвильова піч може видавати гудіння або дзижчання.

Щоб уникнути заміни магнетрона, необхідно дотримуватися правил експлуатації техніки - не вмикати порожню піч, не ставити в неї металеві предмети.

Послуги сервісного центру

Заміна магнетрона в мікрохвильовці - одна з популярних послуг сервісного центру "Ремонт на дому". Заявки на виїзд майстра приймаються не тільки від жителів Києва, а й від тих, хто проживає в передмісті. Щоб відремонтувати СВЧ-піч, вам не доведеться везти її в майстерню - як випливає з назви сервісного центру, всі роботи виконуються вдома у замовників.

Ціна заміни магнетрона в мікрохвильовках різних моделей вказана на нашому сайті. Натомість того, що вийшов з ладу, буде встановлено оригінальний елемент, що відповідає вимогам виробника.

Виїжджаємо по всіх районах міста Києва
Ремонт пральних машин у Бучі
Ремонт пральних машин у Вишневому
Голосіївський район
Ірпінь
Оболонський район
Буча
Печерський район
Вишневе
Подільський район
Бровари
Святошинський район
Солом'янський район
Шевченківський район
Дарницький район‎
Деснянський район
Дніпровський район
Передмістя - стиралки
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1824 s
194
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані