Не морозить верхня морозильна камера в холодильнику Арістон Хотпойнт | Блог СЦ «Ремонт на дому» - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Не морозить верхня морозильна камера в холодильнику Арістон Хотпойнт | Блог СЦ «Ремонт на дому» - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Не морозить морозильна верхня камера у холодильнику Арістон Хотпойнт

460
Не морозить морозильна верхня камера у холодильнику Арістон Хотпойнт

Завдяки невисокій ціні та гідному функціоналу, холодильники цього бренду все частіше купують господині, які цінують високу якість та надійність, але не мають фінансової можливості придбати вироби топових виробників. Як відомо, цей бренд виник у результаті злиття двох концернів зі світовим ім'ям і кожна модель Арістон Хотпойнт поєднує в собі досвід та передові технологічні рішення обох виробників. Але з різних причин можуть бути ситуації, коли холодильник Арістон не морозить або охолоджує продукти недостатньо. У цих випадках слід відразу ж звертатися до сервісного центру з ремонту холодильників.

Якщо ви не маєте можливості транспортувати холодильник у майстерню (іноді вартість навантаження-розвантаження-доставки перевищує вартість самого ремонту холодильника), звертайтесь до нашого сервіс-центру – ми виконуємо весь спектр ремонтних робіт вдома у замовника. При цьому вартість робіт перебуває на рівні вартості відновлення холодильників в інших сервісах. Але не завжди холодильник Хотпоінт Арістон не морозить через технічну поломку вузлів. Часто причиною відсутності холоду є неуважність власників або відсутність догляду. Про те, як визначити несправність, причини виникнення поломок та методи їх усунення ми розповімо в цій невеликій статті.

Але перш ніж розглядати конкретні несправності і що може викликати їх, розглянемо чому, найчастіше, холодильник виходять з ладу. Це:

 • неакуратне транспортування;
 • непрофесійний ремонт чи заводський брак;
 • відсутність належного догляду чи неправильна експлуатація;
 • механічне зношування або зміна структури матеріалів при тривалій роботі.

Іноді холодильник може швидко вийти з ладу, якщо неправильно підібрано кліматичний клас агрегату. У рефрижераторах цього бренду найчастіше виходить з ладу верхній відсік - шафа холодильна. Це пов'язано в основному з тим, що його набагато частіше відкривають і в ньому йде постійний "обіг" продуктів: одні завантажуються, інші дістаються.

Причини та способи усунення несправності

Щоб полегшити пошук несправних деталей у рефрижераторах з електронним керуванням, передбачена система самодіагностики, яка на дисплеї виводить код несправного вузла. У деяких випадках за цим кодом вдається відразу ж визначити компонент, що зламався, і швидко його замінити. Але іноді пошук поломки може тривати так само довго, як і для моделей з механічним керуванням, що не мають функціоналу самодіагностики. Тому ми вирішили описати зовнішні ознаки поломок та розповісти про можливих винуватців аварії.

Різновид конструкції рефрижератора

Зовнішній прояв поломки

Імовірна причина і що можна зробити

Краплинний двокамерний холодильник Арістон, не працює верхня камера

Дверцята "не присмоктується"

 • сламався термостат або датчик температури повітря у верхньому відсіку;
 • витік холодоагенту в контурі;
 • "закупорювання" капілярного трубопроводу.

Двокомпресорний холодильник Хотпоінт Арістон не морозить

Не запускається компресор холодильного відсіку або працює безперервно

 • зламався мотор-компресор "верхньої" шафи;
 • витік холодоагенту з контуру "холодилки";
 • відмова центрального контролера;
  перестав працювати терморегулятор чи температурний датчик.

Ноу Фрост Hotpoint Ariston холодильник не морозить верхню камеру

Холодне повітря не надходить від основного джерела "сухого морозу", розташованого в нижньому відсіку

 • заїдає або не спрацьовує стулка, що відсікає, в повітроводі;
 • на стінах і повітроводі виник “сніговий” наліт;
 • поломка вентилятора або його лопаті вкрилися льодом;
 • несправність Тена або іншого компонента системи відтайки.

Що робити, якщо Hotpoint Ariston холодильник не морозить

Якщо ви виявили, що ваш холодильник більше не здатний охолоджувати продукти, насамперед перевірте мережеве напруження. Якщо воно суттєво нижче норми, продуктивність мотокомпресора знижується, що істотно впливає на кількість холоду, що виробляється. Коли на поверхні відсіку з'явилася “шуба”, перевірте чистоту та справність ущільнювача на дверях, а також відсутність провисання петель. У моделях з крапельною авторозморозкою переконайтеся, що по дренажному каналу вільно йде волога, а в самому отворі відсутнє забруднення. Зверніть увагу характер роботи компресорного блоку. Якщо рівномірне бурчання супроводжується стуками, можливо всередині "відвалилася" одна з механічних деталей і потрібен терміновий ремонт. Іноді електродвигун компресора гуде, але традиційний звук перекачування відсутній, а через якийсь час спрацьовує захист. Це симптом заклинювання механізму компресора чи самого двигуна. При безперервній роботі електродвигуна і відсутності нагріву решітки конденсатора, напевно з контуру "випарився" холодоагент. Але точний "діагноз" зможе поставити лише майстер із сервісцентру.

Коментарі ()

  Отримати безкоштовну консультацію
  0,0984 s
  65
  cache

  Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані