Як замінити зливний шланг у пральній машині: інструкція та поради читай у блозі | СЦ «Ремонт на дому» - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Як замінити зливний шланг у пральній машині: інструкція та поради читай у блозі | СЦ «Ремонт на дому» - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Як замінити зливний шланг у пральній машині

557
Як замінити зливний шланг у пральній машині

У цій невеликій статті ми докладно розповімо, як виконується заміна, але слід враховувати, що для виконання робіт потрібні хоча б мінімальні навички в ремонті техніки. В іншому випадку, щоб уникнути ненавмисного пошкодження вузлів, краще звернутися до спеціалізованого сервісного центру, де виконують ремонт пральних машин. Тут не лише професійно відновлять працездатність прання, а й нададуть гарантію.

Найчастіше винуватцем відсутності зливу води з бака виявляється зливальний шланг пральної машини. Навіть незважаючи на високу міцність і здатність добре витримувати перепади температур, іноді він виходить з ладу. Найчастіше до цього призводять:

 • механічні пошкодження;
 • засмічення сміттям із білизни або накипом;
 • відкладеннями на внутрішніх стінках через застосування неякісних миючих засобів;
 • підвищена твердість води.

Механічна або хімічна очистка, як і відновлення виявлених дефектів, рідко істотно продовжують термін служби системи видалення використаної води. Тому заміна зливного шланга пральної машини, найкращий вихід у таких ситуаціях. Крім цього, комплектний шланг доводиться змінювати і у випадках, якщо його довжина для підключення прання до зовнішньої каналізації виявляється недостатньою. Сточувати кілька шлангів не рекомендується, тому що на стику двох окремих частин часто порушується герметичність, що веде згодом до “потопів”.Как заменить сливной шланг в стиральной машине

Як самому поміняти зливний шланг на різних моделях пральних машин

Перш ніж починати обслуговування або розбирання, не забудьте вимкнути прилад з електророзетки, перекрити за допомогою крана подачу води та фізично від'єднати від каналізації шланг зливу. Відкрийте люк, який зазвичай знаходиться внизу лицьової частини пральні та, відкрутивши клапан зливного фільтра (або через спеціальну трубку), злийте воду.

Після цього необхідно акуратно демонтувати одну із стінок-панелей корпусу (за винятком деяких моделей). Виробники по-різному підійшли до внутрішньої компоновки вузлів, тому, наприклад, заміна зливного шланга пральної машини lg істотно відрізняється від послідовності операцій при виконанні заміни, наприклад, в пральній машині Siemens або Bosch. Розглянемо послідовність дій кожної групи моделей окремо.

Як правильно замінити пошкоджений зливний шланг на пральних машинок лінійок LG, Samsung, Ariston, Beko, Candy, Indesit, та Whirpool

Щоб дістатися патрубка помпи, на пральних машинах цих виробників розбирання корпусу машини не знадобиться. Звільнивши достатньо вільного місця, нахиліть машину наскільки назад, щоб забезпечити зручний доступ до днища (у деяких модифікаціях внизу встановлено піддон. Демонтуйте його, відкрутивши кілька шурупів).Как правильно заменить поврежденный сливной шланг на стиралках

Звільніть від кріплень корпус зливної помпи настільки, щоб можна було розтиснути хомут, який утримує шланг на патрубку. Також необхідно роз'єднати його кріплення до конструкційних деталей корпусу прання. Встановіть замість несправного новий шланг, надійно закріпивши кожен із елементів у зворотній черговості. Обов'язково перевірте з'єднання на повну герметичність.

Як замінити старий зливний шланг пральних машин виробництва AEG, Bosch та Siemens

У моделях прань цих виробників процедура заміни трохи складніша. Щоб дістатися місця кріплення зливного шланга, доведеться зняти лицеву панель машини. Для демонтажу необхідно виконати таке:

 • витягнути контейнер для миючих засобів, відкривши пластиковий замок у центрі дозатора;
 • зняти панель з елементами управління, викрутивши шурупи і розтиснувши пластикові скоби. акуратно укласти її на верхній кришці машини;
 • відкрити люк і, звільнивши хомут, проштовхнути гумову манжету всередину барабана;
 • відключити дроти, що підходять до пристрою блокування люка;
 • зніміть передню стінку.

Тепер потрібно поважно подивитись, як зняти зливальний шланг із стиральної машини, не розбираючи нічого лишнього. Роз'єднайте хомут на помпі та кріплення до корпусу. Після цього витягніть його з машини. Установка зливного шланга стиральної машини виконується в зворотному порядку. Після цього можна зібрати машинку та перевірити герметичність системи зливу.

Як поміняти зливний шланг на стиральних машинах Electrolux та Zanussi

Відмінною особливістю СМА цих виробників є те, що перед тим, як від'єднати зливний шланг від корпусу пральної машини, необхідно зняти задню панель. Послідовність операцій заміни шланга наступний:

1. Викрутіть кріплення, що фіксують кришку нагорі корпусу і зніміть її.

2. Фігурною викруткою викрутіть гвинти кріплення задньої стінки. При цьому потрібно враховувати, що деякі модифікації елементи кріплення приховані під заглушками.

3. Від'єднайте кріплення клапана подачі води, що прикручений до задньої панелі.

4. Зсунувши відкручену панель назад, приберіть її убік.

5. Послабивши обжимний хомут, акуратно зніміть шланг з патрубка насоса.

6. Звільніть шланг від кріплення, яке утримує його на корпусі машини.

Коли шланг для зливу повністю від'єднаний, витягніть його, а на його місце поставте новий, ретельно закріпивши хомут на шланг і відновивши всі демонтовані кріплення. Зберіть пральну машинку та перевірте систему зливу на герметичність, запустивши тестове прання.Подключение стиральной машины

Як замінити несправний зливний шланг у моделях пральних машин з вертикальним завантаженням

Щоб отримати доступ до патрубка зливної помпи на пральних машинах з верхнім завантаженням, достатньо зняти бічну панель корпусу. Для цього необхідно викрутити гвинти як ззаду машини, так і з лицьового боку машини. Тепер, коли видно всі начинки, питань як замінити зливальний шланг на пральній машині більше не виникне, тому що наступні кроки аналогічні описаним вище. Якщо під час заміни зливного шланга ви помітили, що попередній шланг труїв воду або прокопував на електропроводку, то Вам потрібно буде переконатися, що вона вже достатньо просохла, перед тим як вмикати пральну машину знову. Якщо ж після включення пральна машина не запустилася, то варто звернутися до ремонту пральних машин.

Які види шлангів підходять для установки в пральні машини

На закінчення розповімо про види шлангів, що використовуються в СМА. При покупці ви отримуєте стандартний шланг певної довжини і якщо для того, щоб підключити пральну машину до каналізації, вам необхідно збільшити довжину, можна купити так званий рукав-подовжувач (не рекомендується) або виконати заміну шланга на цільний, самостійно або в сервіс-центрі.

У багатьох спеціалізованих магазинах потрібну кількість шланга можна відмотати з великої бухти. Але потрібно враховувати, що його довжина буде кратною 0,5 м (через особливості кріплення до пральні та каналізаційної труби). Не купуйте шланг "із запасом". Якщо шланг занадто довгий, в ньому застоюватиметься вода, що може призвести до неприємних запахів у пральні та утворення плісняви.

Існує й універсальний варіант зливного шланга. Так званий "телескопічний". У стислому стані його довжина вбирається у 0,5 метра. А при максимальній розтяжці він збільшується до 1,5 метра.

 

Коментарі ()

  Отримати безкоштовну консультацію
  0,0896 s
  65
  cache

  Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані