ᐉ Ремонт холодильників Атлант в Києві — Майстер з ремонту холодильників Атлант (Мінськ) - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт холодильників Атлант в Києві — Майстер з ремонту холодильників Атлант (Мінськ) - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт холодильників Atlant (Атлант) у Києві

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Якщо вам потрібен терміновий, недорогий, але якісний ремонт холодильників Атлант, рекомендуємо скористатися послугами нашого кваліфікованого сервісного центру. Досвідчені майстри гарантовано впораються з поломкою будь-якого характеру, проведуть заміну запчастин, що вийшли з ладу, і дадуть поради щодо подальшої експлуатації.

Типові несправності

Завдяки надійності, функціональності та невисокій вартості, побутова техніка виробництва відомого білоруського бренду Атлант користується великою популярністю серед вітчизняних споживачів. Однак і їй згодом потрібне грамотне обслуговування та ремонт.

Однією з найпоширеніших проблем, з якою стикаються власники холодильників Атлант, є засмічення в капілярних трубках та витік холодоагенту, спричинені корозією або механічним пошкодженням каналів. У цьому випадку спостерігається помітне порушення заданих температурних параметрів, а також безперервна робота та перегрів мотора-компресора, що з часом призведе до його остаточного виходу з ладу та подальшого дорогого ремонту.

Крім цього, на нормальне функціонування вузлів та деталей впливає дотримання рекомендацій та правил експлуатації. Наприклад, розміщений в холодильній камері гарячий посуд і нещільно закриті дверцята створюють додаткові навантаження на компресор, що намагається компенсувати температуру. Також не рекомендується встановлювати прилад впритул до стіни та поруч із джерелами тепла: обігрівачами або батареями опалення. Дотримання таких простих правил дозволить продовжити термін служби холодильника та уникнути серйозних ремонтів.

Якісний ремонт у найкоротший термін

Поломка холодильника може стати неприємністю для кожної сім'ї, особливо в літні місяці. Саме тому важливо оперативно усунути поломку. Майстри нашого сервісного центру впораються з несправностями будь-якої складності. Вони виконують:

  • заправлення системи холодоагентом;
  • ремонт та заміну термостата, випарника, мотора-компресора;
  • перепрограмування електронного керуючого блоку;
  • заміну лампочок освітлення, петель, дверей, ручок, гумового ущільнювача.

Ремонтні роботи проводяться тільки вдома у замовника, що значно прискорює процес, а також унеможливлює транспортування достатньо габаритного приладу в майстерню. На всі послуги поширюється фірмова гарантія.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
Зв'яжіться з нами !
0,0875 s
52
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані