ᐉ Ремонт холодильників LG вдома в Києві — Майстер з ремонту холодильників ЛДЖІ - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт холодильників LG вдома в Києві — Майстер з ремонту холодильників ЛДЖІ - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт холодильників LG (ЛДЖІ) у Києві

Ремонт
від 500 грн
 • Прийом заявки протягом 24 годин
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Несправності холодильника призводять до великої кількості незручностей, тому від поломок потрібно позбавлятися швидко. Імпортну техніку, особливо таку дорогу, як LG, варто довіряти лише грамотним майстрам – у Києві та області оперативний, якісний та недорогий ремонт холодильника можуть здійснити співробітники нашого сервісного центру.

У нас працюють виключно висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом, які не знають нерозв'язних завдань. За час існування нашого сервісного центру ми відновили сотні холодильників всесвітньо відомих брендів (LG, Samsung, Горіння тощо) і заслужили від клієнтів винятково хороші відгуки. Ми впевнено можемо заявити, що стикалися з будь-якою технічною проблемою і успішно її вирішували. Фахівці нашої майстерні виїжджають для ремонту холодильників додому і цим економлять час клієнтів. Вам більше не потрібно думати, як доставити громіздкий агрегат до майстерні. Після отримання заявки майстер прибуде протягом доби або наступного дня (якщо запит залишили на сайті в неробочий час).

Типові неполадки приладу

Достатньо зовнішнього огляду холодильника, щоб обчислити його некоректну роботу:

 • утворюється крига на внутрішній стінці камери;
 • згасли індикатори;
 • компресор працює без зупинки;
 • виникли сторонні звуки;
 • відсутня холод у камері;
 • під агрегатом утворюється калюжа;
 • не включається зовсім.

Якщо у вашого пристрою є хоча б одна з цих ознак, цього достатньо для того, щоб викликати майстра для діагностики. «Ремонт на дому» забезпечує своїх фахівців усіма необхідними витратними матеріалами та оригінальними запчастинами для надійного та грамотного ремонту холодильників LG.

У наших клієнтів маса привілеїв

Швидко не означає погано. У нашому випадку оперативність майстрів ґрунтується на їхньому професіоналізмі. З використанням належних інструментів на ремонт холодильника будь-якої складності може піти від 15 хвилин до кількох годин. За такий невеликий часовий період ви зможете отримати якісну роботу. Більше того, ми підтверджуємо високий рівень обслуговування техніки гарантійним талоном, його термін триває до 12 місяців. Але «Ремонт на дому» виконує роботу так, щоб не довелося користуватися гарантією.

Щоб замовити ремонт холодильника LG або отримати інформаційну підтримку, зверніться до оператора телефону.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
Зв'яжіться з нами !
0,0773 s
cache
51