Ремонт пральних машин Ariston у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Повернемо до життя машинку-автомат Арістон – недорого!

Сервісний центр «Ремонт на дому» має багаторічний досвід роботи з різними клієнтами, тому наші майстри – пунктуальні, ввічливі та, звичайно, справжні професіонали своєї справи. Майстерня якісно та недорого обслуговує пральні машини Ariston у будь-якій точці Києва і передмістя, а послуги надає максимально оперативно. Мобільність наших фахівців ми пояснюємо просто: працівники вигідно розподілені по всьому місту, що допомагає швидко реагувати на виклик. Як ви вже зрозуміли, ремонт пральних машин ми виконуємо вдома у замовника, що, безумовно, дуже зручно. Для вас це суттєва економія грошей і сил, а для нас – можливість раціонально розпоряджатися робочим часом.

При необхідності до нас можуть звертатися не тільки жителі столиці, а й ті, хто проживає в межах області. Телефонуйте до нашого менеджера, щоб замовити сервіс пральної машини Ariston. Консультант уточнить необхідну інформацію та зробить все, щоб ремонт на дому відбувся якомога швидше.

Чому ламаються машинки-автомат Арістон?

Власники техніки Ariston звертаються в нашу майстерню з різними скаргами. Можливі несправності досить різноманітні, але причини їх виникнення можна віднести до трьох основних факторів.

Невідповідність умов експлуатації нормам, які вказує виробник в інструкції. Пам'ятайте, що жодна пральна машина, в тому числі і бренду Ariston, не буде нормально функціонувати при напрузі в електромережі вище або нижче 220V. Також варто враховувати місце установки, якщо ви придбали техніку недавно. Поверхня, на якій стоїть машинка, не повинна мати дефектів, нерівностей. Інакше механіка буде перевантажуватися і передчасно зношуватися.

Відсутність регулярного догляду за пральною машиною. Сюди ж відноситься профілактичний техогляд, який повинен здійснювати майстер – до речі, в цьому також готові допомогти наші фахівці. Час від часу оглядайте головні вузли техніки на предмет засмічення, механічних пошкоджень.

Несвоєчасний догляд за пральною машиною при явних симптомах поломки. Господарі часто роблять одну і ту ж помилку, ігноруючи проблему на ранній стадії. Адже якщо викликати майстра на дім відразу ж, як тільки виникають ті чи інші проблеми, вдається уникнути багатьох неприємностей. Зокрема великих витрат.

Як з нами зв'язатися?

Звернутися в майстерню «Ремонт на дому» ви можете за допомогою онлайн-заявки. На сайті легко знайти спеціальну форму, яку потрібно заповнити і відправити. Менеджер швидко обробить отриману інформацію, після чого одразу вам передзвонить. Ми гарантуємо швидку обробку заявок та професійне обслуговування пральних машин Ariston протягом доби!

Обслуговування і ремонт пральних машин Ремонт пральної машини Арістон Якісний ремонт машин Ariston
0.3678 s
44