Ремонт пральних машин Gorenje у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Не працює пральна машина Gorenje? Дзвоніть, відремонтуємо

Ті, кому потрібен якісний, швидкий і до того ж недорогий ремонт пральних машин Gorenje у Києві, можуть звернутися до нашого сервісного центру. У нас працюють досвідчені майстри, котрі вже багато років займаються сервісним обслуговуванням апаратів словенського бренду, тому в досконалості вивчили усі особливості їх будови. Навіть ремонтні роботи підвищеної складності, такі як заміна підшипників, двигуна чи барабана пральної машини, вони в змозі провести вдома у замовника. Тому перевозити техніку до майстерні вам не знадобиться.

Ще одна наша перевага – це швидкий виїзд майстра до любого з районів Києва або передмістя. Ремонт пральної машини Gorenje може бути проведений вже в день отримання нами замовлення. Якщо вам це незручно, або полагодити прилад потрібно не дуже терміново, ви можете перенести проведення робіт на будь-який день тижня.

Легко вирішимо будь-яку проблему!

Неважливо, з якої причини вам довелося лагодити пральну машину Gorenje – наші майстри впораються з будь-яким завданням. Згорів водонагрівач (ТЕН), зламався модуль керування чи зливний насос, зносилася ущільнювальна манжета, шланги або патрубки, не працюють датчики – у будь-якому випадку пральна машина буде повернена до робочого стану всього за один візит.

Замість деталей, що вийшли з ладу, ми встановимо нові, оригінальні, що відповідають бренду і моделі техніки. Жодних дешевих аналогів чи запчастин, що були у використанні. Лише «рідні» комплектуючі можуть забезпечити стабільну роботу техніки протягом тривалого часу.

Не можете почати прання через те, що пральна машина не виконує задані програми, не наливає чи не зливає воду, не гріє її? А можливо, апарат зовсім не вмикається або працює занадто шумно? Всі ці ознаки – привід звернутися із замовленням на ремонт пральної машини Gorenje до нашої майстерні. Фахівець швидко виявить причину несправності, провівши діагностику приладу. Цю послугу ми надаємо вам безкоштовно.

Доступна вартість послуг

Не варто експериментувати, намагаючись полагодити пральну машину самостійно. Так ви не зекономите гроші, а лише погрішите ситуацію. Ціни на послуги сервісного центру «Ремонт на дому» дуже демократичні – ознайомтеся з прайсом на сайті, щоб переконатися у цьому. Тому економити на якості не варто. У разі помилки самостійний ремонт може закінчитись придбанням нової техніки.

Тривала гарантія

Найкращим підтвердженням високої якості сервісних послуг – тривала гарантія. У нашій майстерні вона надається не лише на виконані роботі, але й на усі встановлені комплектуючі на термін до 12 місяців. Для підтвердження цього факту майстер видає офіційний документ з власним підписом.

Ремонт і обслуговування пральних машин Професійний ремонт пральних машин Швидкий ремонт стіралок
0.3418 s
44