ᐉ Ремонт пральних машин Zanussi в Києві вдома — Викликати майстри з ремонту пральних машин Зануссі - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пральних машин Zanussi в Києві вдома — Викликати майстри з ремонту пральних машин Зануссі - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пральних машин Zanussi (Зануссі) у Києві

Ремонт
від 500 грн
 • Прийом заявки протягом 24 годин
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Поломки побутової техніки часто наростають, як снігова куля: якщо не впоратися з проблемою вчасно, це призведе до серйозних наслідків. Власники пральних машин Zanussi можуть відвезти техніку у фірмовий сервіс-центр і отримати її через кілька днів або вибрати більш простий і зручний спосіб: викликати майстра на будинок. Ми пропонуємо жителям Києва швидкий та якісний ремонт усіх моделей пральних машин Зануссі.

Поширені поломки

Більшість сучасних пральних машин Зануссі вміє діагностувати проблеми, повідомляючи необхідну для ремонту інформацію за допомогою коду. Якщо ви бачите на екрані комбінацію Е54, це означає несправність реле, що управляє роботою двигуна, EF1 говорить про проблеми зі зливним фільтром, Е52 – про збої в роботі тахогенератора. Серед інших неприємностей найчастіше трапляються:

 • сильний шум під час прання та віджиму;
 • проблеми з набором та зливом води;
 • протікання;
 • відсутність реакції на кнопку включення;
 • «зависання» у процесі виконання програм.

Повний перелік кодів наводиться у посібнику до пральних машин Zanussi, проте він навряд чи допоможе власникам самостійно виконати ремонт техніки. Адже навіть у Києві досить складно дістати оригінальні комплектуючі для пральних машин Zanussi. Фахівці сервісного центру «Ремонт на дому» здатні швидко відшукати причини поломки та усунути її наслідки, замінивши деталі, що вийшли з ладу, оригінальними запчастинами.

Чому варто запросити майстра додому

Ремонт пральних машин Zanussi не є складним для досвідчених майстрів, тому немає необхідності відключати техніку і перевозити її в майстерню. Співробітники сервісного центру «Ремонт на дому» готові самі приїхати за вказаною адресою з усіма необхідними комплектуючими та обладнанням – достатньо зателефонувати чи залишити заявку на сайті.

Фахівці з обслуговування пральних машин Zanussi вважають, що проведення ремонтних робіт вдома зручне як для замовника, так і для виконавця. Майстри зможуть швидше виявити несправність, пов'язану з неправильним підключенням, а власникам побутової техніки не доведеться витрачатися на транспортування.

Після завершення робіт клієнти отримують гарантійний талон на офіційному бланку, що дає право на безоплатне усунення несправностей при повторній поломці тієї ж деталі. Термін його дії – від трьох до дванадцяти місяців.

Ремонт пральних машин Zanussi у Києві

На жаль, ще жоден виробник не розробив стиралку, яка буде служити вічно. Це стосується і бренду Zanussi. Незважаючи на те, що мало хто з власників ображається на якість пралень, але все ж таки іноді доводиться виконувати ремонт пральних машин Зануссі, в тому числі і таких супернадійних моделей як Zanussi FL 904 NN і Zanussi Aquacycle 800.

Як показує практика, рідко які поломки справді пов'язані з низькою якістю комплектуючих або шлюбом – більшість поломок спричинені або характеристиками водопровідної води або нестабільністю напруги в електромережі, а також діями користувачів.

Поломки, що призводять до ремонту пральних машин Занусі

Завдяки системі самодіагностики, знайти несправний вузол у стиралках Зануссі, не становить особливих труднощів. Правда за одними кодами точно визначити несправність важко, але якщо зіставити коди помилок із зовнішніми ознаками, досвідчений фахівець напевно зможе це зробити.

Серед найбільш характерних для прання цього бренду поломок можна виділити:

 • сильний шумовий супровід обертання барабана при пранні та віджиму;
 • відсутність набору та зливу води з бака;
 • протікання (можуть проявлятися по-різному і з різних місць корпусу);
 • машинка не включається;
 • програми зависають під час прання.

Ремонт пральних машин Зануссі вдома

Наш сервіс центр виконує ремонт пральних машин Zanussi з виїздом спеціалістів додому до замовника. Така послуга в деяких випадках хоч і трохи дорожча за традиційний ремонт у майстерні, але якщо врахувати витрати власника на навантаження та транспортування прання в сервісцентр, то запросити майстра на будинок виявляється набагато вигідніше. Крім цього, якщо ремонт виконується вдома, тривалість простою прання скорочується до мінімуму.

Для заміни деталей, що зносилися, ми використовуємо виключно оригінальні запчастини для пральних машин Zanussi, Київ має широку мережу спеціалізованих магазинів, але для конкретної моделі знайти деталі дуже складно. На всі виконані роботи ми надаємо тривалу реальну гарантію. Щоб залишити заявку на ремонт, достатньо зателефонувати або залишити заявку на інтернет-порталі і фахівець незабаром зв'яжеться з вами. Бажано детально описати “симптоми” поломки та код помилки, що відображається на дисплеї. Час візиту майстра узгоджується із замовником.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
Зв'яжіться з нами !
0,1286 s
database
115