ᐉ Ремонт холодильників Liebherr в Києві — Майстер з ремонту холодильників Лібхер вдома - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт холодильників Liebherr в Києві — Майстер з ремонту холодильників Лібхер вдома - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт холодильників Liebherr (Лібхер) у Києві

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Необхідність ремонту холодильників Liebherr виникає досить рідко і зазвичай пов'язана з природним зношуванням деталей, а також неакуратним ставленням, що і призводить до передчасних поломок. І в цьому випадку звертайтеся до сервісного центру «Ремонт на дому» — наші фахівці швидко усунуть поломку та повернуть друге життя вашому агрегату.

Типові несправності

Найбільш характерними неполадками, з якими стикаються власники холодильників цієї марки:

  • витік холодоагенту;
  • несправність двигуна-компресора;
  • вихід із ладу температурного датчика;

некоректна робота електроніки блоку керування.

Однією з найчастіших причин, через яку виникають збої в роботі електроніки та окремих деталей, особливо на сучасних, високотехнологічних моделях, є стрибки та перепади напруги в електричній мережі. Чутлива електронна начинка досить вразлива до таких негативних впливів, тому щоб унеможливити подібні проблеми, фахівці рекомендують використовувати для нормальної роботи холодильників Liebherr стабілізатори напруги та спеціальні мережеві фільтри.

Нерідко трапляється і так, що побутова техніка потрапляє до сервісного центру після того, як власники намагалися провести самостійний, некваліфікований ремонт, чим ще більше посилили поломку. Саме тому, якщо ви помітили, що на стінках морозильної камери почала утворитися крижана шуба, з'явилися сторонні шуми і сильні вібрації, а температура не відповідає заданим параметрам - відразу ж звертайтеся до наших досвідчених майстрів.

Найкращі умови в сервісному центрі «Ремонт на дому»

Ми надаємо якісні послуги з обслуговування та ремонту холодильників Liebherr вдома у Києві та області, забезпечуючи оперативність та сучасний рівень сервісу. Наші фахівці мають всі необхідні навички і практичний досвід, тому впевнено впораються з несправністю будь-якого характеру. Крім того, ми використовуємо тільки професійне обладнання, інструменти та оригінальні комплектуючі, що гарантує високу якість виконаних робіт. Ви можете подати заявку на ремонт по телефону або надіславши повідомлення на електронну поштову скриньку.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
Зв'яжіться з нами !
0,1053 s
database
115