Заміна компресора в холодильнику Liebherr – замовити у майстерні | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна компресора в холодильнику Liebherr – замовити у майстерні | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна компресора у холодильнику Liebherr

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає трохи більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

Поломка компресора холодильника одна із найсерйозніших несправностей. Власники холодильних апаратів Liebherr, які проживають у Києві, передмісті та області, можуть розраховувати на швидке відновлення техніки, замовивши обслуговування у нашому сервісному центрі. Ремонтом двигунів займаються найдосвідченіші майстри СЦ Ремонт на дому.

Замовити ремонт або заміну компресора холодильника Liebherr можна за телефоном або на сайті майстерні за допомогою форми зворотного зв'язку. Для того, щоб швидко відреагувати на заявку, оператору знадобляться дані про характер поломки та моделі пристрою. Після цього замовлення відразу ж буде віддано в роботу, майстер зможе замінити двигун у зручний для вас час.

Як здійснюється ремонт

Заміна компресора вашого холодильника Liebherr буде виконана вдома. Витрачати час, сили та кошти на доставку важкого обладнання в майстерню та назад вам не доведеться у розпорядженні наших фахівців є всі необхідні інструменти та прилади для усунення будь-яких поломок на місці. Основними ознаками виходу з ладу двигуна холодильника є:

  • сторонні звуки під час роботи техніки;
  • відмова двигуна включатися або його робота в режимі нон-стоп;
  • порушення температурного режиму в холодильній та морозильній камерах.

Однак, деякі з цих симптомів несправності холодильного апарату можуть бути наслідком поломки реле, датчика температури або витоку фреону. Майстри нашого сервіс-центру завжди перед тим, як розпочати ремонт холодильника, роблять його діагностику. Такий підхід дозволяє безпомилково виявити несправний вузол або деталь, що істотно прискорює подальший ремонт пристрою. На заміну компресора понад 24 години не знадобиться.

Якщо ремонт двигуна виявиться неможливим, майстер встановить рідний для холодильника Liebherr мотор. Використання нових оригінальних компресорів дає нам стовідсоткову впевненість у високій якості ремонту. На ремонт холодильних апаратів і встановлені мотори надається гарантія.

Вартість роботи

Скільки коштуватиме обслуговування вашого холодильника залежить від того, чи можливий ремонт компресора чи доведеться його поміняти. Так чи інакше ми запропонуємо вам оптимальний варіант за співвідношенням ціна-якість. Зразкові ціни на усунення поширених поломок холодильників можна подивитися в прайс-листі. У разі надання допомоги вашому пристрою виклик майстра та діагностика обладнання безкоштовні.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки