Професійна заміна компресора холодильника Samsung вдома в Києві | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Професійна заміна компресора холодильника Samsung вдома в Києві | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна компресора в холодильнику Samsung

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

Навіть таке складне завдання як заміна компресора в холодильнику Samsung під силу кваліфікованим майстрам сервісного центру «Ремонт вдома». Зазвичай у разі цієї поломки агрегат доводиться везти до майстерні. Але ми пропонуємо інший підхід. Протягом доби ми поміняємо компресор холодильника у вас вдома, і ви будете позбавлені проблем з транспортуванням важкої техніки.

Чи можна відремонтувати компресор

Теоретично ремонт холодильника можливий. Але коштуватиме він ненабагато дешевше, ніж повна заміна вузла, і повторна поломка незабаром після ремонту дуже ймовірна. Набагато простіше і швидше замінити деталь, що вийшла з ладу, на нову.

Заміна компресора у холодильнику Samsung – завдання для майстра із високою кваліфікацією. Не варто намагатись поміняти деталь самостійно. Потрібно буде не просто зняти та поставити її, а й заправити систему фреоном та вакуумувати її. Для такої роботи потрібні спеціальні інструменти та обладнання, а також технічні навички.

Визначити, що компресор вийшов із ладу, можна за кількома ознаками. Він починає працювати безперервно або не включається зовсім, включається на кілька секунд і відразу відключається, при включенні чути сильний шум, якого не було раніше. Будь-яка з цих ознак – привід негайно викликати майстра. Робота холодильника з несправним компресором неможлива. Це може призвести не тільки до псування продуктів, що знаходяться в ньому, але і до виходу з ладу інших комплектуючих.

Як проводиться заміна

Вся робота проходить вдома у призначений вами час. Щоб викликати майстра, залиште заявку на сайті або по телефону. Зазвичай для завершення ремонту не потрібно більше як добу. Навіть таке складне завдання, як заміна компресора холодильника, вирішується дуже оперативно.

Після приїзду майстер обов'язково проводить діагностику, виявляючи причину несправності. Якщо підозра про вихід компресора з ладу підтвердиться, фахівець замінить його на новий, який відповідає вашій моделі техніки. Потрібні комплектуючі для всіх холодильників Samsung завжди в наявності на складі, тому чекати на їх надходження, як часто трапляється в інших майстернях, не потрібно. Ремонт буде здійснено відразу.

Після закінчення роботи майстер підпише та видасть документ із зазначенням терміну гарантії на встановлену деталь (3-12 місяців). Якщо новий компресор вийде з ладу раніше ніж закінчиться цей період, ми виконаємо заміну безкоштовно. Власники холодильників одержують також додаткову гарантію, яка дає право замовити ремонтні роботи за половину ціни.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки