Заміна реле в холодильнику Samsung | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна реле в холодильнику Samsung | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна реле в холодильнику Samsung

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

Заміна реле холодильника Самсунг входить до найпопулярніших видів ремонту, які жителі Києва та області замовляють у нашому сервісному центрі. Пусковий контролер працює в інтенсивному режимі, тому частіше інших деталей виходить з ладу.

Заміна та ремонт реле для майстра з обслуговування холодильників – процедура нескладна. Але якщо ви не маєте досвіду, самостійно відремонтувати апарат не зможете, тим більше, що доведеться мати справу з електричною складовою. Звертайтеся до сервісного центру «Ремонт на дому», і в цей же день ваш холодильник Samsung знову буде в строю. Заміна реле буде виконана вдома у зручний для вас час.

Ознаки несправності

На поломку пускового механізму компресора можуть вказувати такі ознаки:

  • компресор холодильника не запускається;
  • двигун вмикається, але працює недовго (до 10 хвилин), після чого вимикається;
  • двигун працює безупинно.

В результаті температура в робочій камері або занадто висока, або дуже низька, що, відповідно, призводить до псування продуктів та обмерзання стінок.

Чи можна за цими ознаками зробити висновок, що зламалося реле, і його потрібно відремонтувати чи замінити? На жаль немає. Холодильник – складний прилад, де всі вузли та системи взаємопов'язані, і зовнішні симптоми несправності при поломці різних деталей часто схожі.

Висока або дуже низька температура може бути наслідком поломки датчика температури. Невключення компресора - одна з ознак несправності самого двигуна. Схожі симптоми можуть спостерігатися і при витіканні фреону.

Щоб точно виявити проблему, майстри нашого сервісного центру виконують діагностику. Комплексна перевірка дозволяє виключити зі списку підозрюваних працездатні деталі та знайти справжню причину несправності. Якщо діагностика покаже, що зламалося реле, вузол потрібно зняти та додатково дослідити, щоб визначити, чи можливий ремонт чи необхідна заміна.

Як бачите, робота потребує досвіду та знань. Звертайтеся в нашу майстерню, ми встановлюємо тільки нові оригінальні запчастини, а на ремонт надаємо гарантію від трьох місяців до року.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1155 s
87
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані