Тріснув екран плазмового телевізора | Ремонт та заміна матриці сучасних та РК телевізорів - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Тріснув екран плазмового телевізора | Ремонт та заміна матриці сучасних та РК телевізорів - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Тріснув екран плазмового телевізора

583
Тріснув екран плазмового телевізора

Іноді власники сучасних телевізійних приймачів звертаються до нашого сервіс-центру з питаннями, що робити якщо впав телевізор, розбився екран і тепер можна лише слухати звуковий супровід до улюблених телепрограм, оскільки відсутня або порушена цілісність зображення. Ми готові виконати ремонт телевізора вдома навіть з таким “діагнозом”, але вартість матриці та робіт виявиться порівнянною з покупкою нового телевізійного приймача з подібними характеристиками.

Тому в більшості випадків користувачі схиляються до покупки нового телевізійного пристрою, який коштує трохи дорожче, але має більш крутий функціонал. У цій невеликій статті ми розглянемо реальні варіанти, що можна зробити, якщо розбився екран телевізора і в яких випадках вигідніше не ремонтувати, а купити новий девайс.

Упал и разбился телевизор

З'явилася тріщина на екрані телевізора

Виробники не передбачають додаткового високоміцного захисного скла на екрани телевізійних приймачів. Тому при необережному поводженні можуть з'являтися тріщини та більші пошкодження поверхні екрана. І якщо власник випадково розбив матрицю телевізора, в більшості випадків йому доведеться підбирати новий телевізор, тому що "склеїти" дисплей неможливо, а вартість нової аналогічної матриці може досягати до 90 відсотків вартості нового, аналогічного за параметрами телевізора.

Особливості пристрою рідкокристалічного екрана

Конструктивно дисплей виконаний у вигляді двох дуже тонких стекол, між якими поміщені рідкі кристали, що формують зображення. Удароміцність панелі матриці визначається якісними характеристиками штатного скла, які не відрізняються високою міцністю. І якщо розбитий екран телевізора Samsung або телевізора іншого бренду, без участі користувача або служби доставки тут не обійшлося, тому що внутрішні напруги в стеклах матриці збалансовані і тріщини самі по собі не з'являться.

Оскільки матриці тв приймачів є високотехнологічними виробами, здешевити їхнє виробництво неможливо. Цей фактор здебільшого визначає вартість ремонту. Тому використовуйте будь-яку нагоду замінити матрицю безкоштовно. Якщо телевізор на гарантії, розбився екран або з'явилися тріщини, необхідно відразу звернутися до гарантійної майстерні. Якщо фахівці підтвердять, що винуватцем поломки є виробник, ви зможете обміняти тв приймач на новий або дочекатися поставки матриці в майстерню і без додаткових витрат відновити працездатність телевізора.

Трещины на экране телевизора

Ознаки появи тріщини

Якщо екран розбитого телевізора має велику тріщину, це помітно відразу. Але знайти деякі пошкодження, які не видно під час огляду, іноді дуже складно. Їх можна “зловити” лише під час огляду екрана під певним кутом. Тому зазвичай такі ушкодження визначають за додатковими проявами:

по спотворенню кольору на деяких ділянках матриці або по всій площі екрана;
по полосах, що з'явилися на зображенні;
по локальних помутніння ділянок "картинки";
по утвореному чітко помітному маслянистому сліду в певному місці екрана.

З таким дефектом телеприймач працюватиме деякий час, але згодом ситуація погіршиться і зображення може зникнути повністю. Щоб відновити працездатність телевізійного приймача, потрібно звернутися до майстра.

Що робити, якщо екран розбився?

Деякі власники намагаються всіма шляхами зберегти свій агрегат, особливо якщо він розбив матрицю телевізора невдовзі після покупки. Є кілька варіантів обійтися без покупки дорогої нової матриці:

 1. Купити бу апарат в якому вийшла з ладу материнська плата або всі "начинки" при впливі грози або високої напруги. Такий спосіб пов'язаний із низкою складнощів. У зіпсованому телевізорі має бути встановлена матриця, сумісна з начинкою вашого апарату. Такі моделі можна придбати лише випадково.
 2. Придбати бу дисплей у "професійних" стариків, що збирають на базі бу моделей, придатні для продажу апарати. Але ці "фахівці" з великим небажанням розлучаються зі справними матрицями.
 3. Здати свій апарат, що вийшов з ладу, в майстерню або приватнику “на запчастини” і, доповівши суму, що бракує, купити новий, більш сучасний телеприймач.

Разбили телевизор

Якщо жоден з цих варіантів вам не підходить або ви не знайшли гідне джерело для заміни, у випадках коли розбитий екран телевізора доведеться купувати дорогу нову матрицю.

Запобіжні заходи

Щоб не ламати голову над питанням, чи можна полагодити телевізор якщо розбитий екран, краще відразу після покупки нового апарата надійно закріпити його у вибраному місці, знизивши ризик падіння, а також максимально обмеживши доступ дітей або кімнатних тварин.

Також після доставки необхідно роздрукувати упаковку та уважно оглянути апарат на відсутність механічних пошкоджень. Такий огляд необхідно виконувати разом із представником організації, який доставив телевізійний приймач. При виявленні пошкоджень вимагайте заміни телевізійного приймача на справний.

 1. Найкращим варіантом установки вважається підвіска на стіну за допомогою спеціальних кронштейнів.
 2. При установці апарата на тумбу або в нішу меблевої стінки максимально зрушуйте тв приймач вглиб, до стіни.
 3. При появі на екрані якихось незрозумілих вад відразу ж відключіть телевізор від електромережі і зверніться до фахівців.

Найчастіше надмірно уважні власники приймають за дефект матриці розлучення, залишені серветкою під час очищення екрана. Щоб не створювати додаткове навантаження на фахівців сервіс-центру, викликайте майстра у випадках, коли ви впевнені, що справа дійсно в матриці. А перед тим як очистити екран телевізора від розлучень, придбайте спеціальний засіб для лсд дисплеїв і використовуйте його згідно з інструкцією.

ВАЖЛИВО: Якщо ваша техніка зламалася, до нас можна звернутися у разі поломки таких видів побутової техніки:

 • пральних машинок, сушильних та посудомийних машин;
 • холодильного обладнання (холодильників, морозильних камер);
 • кухонних плит, вбудовуваних варильних панелей та духових шаф;
 • кліматичної техніки (установка, чищення, обслуговування та заправка кондиціонерів);
 • інших пристроїв.

Коментарі ()

  Отримати безкоштовну консультацію
  0,0833 s
  65
  cache

  Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані