ᐉРемонт телевізорів (Київ) | СЦ "На дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉРемонт телевізорів (Київ) | СЦ "На дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт LED підсвічування сучасних РК-телевізорів

85
Ремонт LED підсвічування сучасних РК-телевізорів

Рідкокристалічні телевізори дозволяють отримати зображення неймовірної якості, з глибшими та яскравішими кольорами, що дає нам фантастичне візуальне сприйняття. Завдяки чудовому відтворенню кольорів досягається високий рівень точності та деталізації картинки, з якими не може зрівнятися жоден звичайний телевізорОзнаки несправності підсвічування телевізора. Палітра кольорів РК-дисплея залишається насиченою та природною незалежно від ступеня яскравості екрана.

Рітейлери репрезентують сучасні телевізори як надійну продукцію, яка прослужить довгі роки. Але на практиці навіть найдорожчі пристрої відомих світових брендів ламаються чи зношуються. Однією з найпоширеніших несправностей є вихід із ладу LED-підсвічування, яке необхідно замінити. таке ламання може виникнути у всіх РК-телевізорів, Samsung, Panasonic, LG або Sony. Це випливає з конструкції обладнання та компонентів, що використовуються всіма виробниками.

Ознаки несправності підсвічування телевізора

Вихід з ладу матричного індикатора дисплея може статися через забруднення пилом або перегорання світлодіодів. Іноді ламаються лише конденсатори у системі живлення діодів. ТБ запускається, але виглядає так, ніби він відключився сам по собі. Однак досить придивитися, і на екрані з'являється дуже розмите зображення. Однією з перших ознак, яка може вказувати на те, що підсвічування скоро дасть збій, є миготіння екрана. Це ефект вигоряння одиночних діодів.

Як виглядає процес ремонту LED-підсвічування?

Усунення описаної несправності полягає у заміні світлодіодних стрічок, які розташовані під матрицею телевізора. Для цього необхідно розібрати весь пристрій, тобто корпус, а потім зняти всю електроніку та відкрутити матрицю. При виконанні цих заходів слід дотримуватись граничної обережності, оскільки елементи всерединіЯк виглядає процес ремонту LED-підсвічування корпусу (особливо матриця) дуже ніжні. Найменше їх пошкодження може зробити ремонт недоцільним.

Розбирання пристрою та доступ до світлодіодних стрічок дає можливість діагностувати місце ушкодження та, при необхідності, замінити окремі елементи. Після цього все, що потрібно зробити, це перевірити, чи вдався ремонт, а потім зібрати телевізор назад.

Чи вигідно замінити підсвічування РК-телевізора?

Відповідь на це питання залежить від того, скільки коштує наш телевізор і скільки років ми ним користуємось.

Якщо техніка не стара і її орієнтовна вартість відносно висока, ремонтувати пристрій однозначно варто, адже воно може прослужити ще дуже довго.
У разі більш старих і менш цінних примірників ремонт LED-підсвічування може виявитися невигідним. Адже його вартість буває не набагато меншою від покупки нового телевізора, який матиме новіші функції та гарантію виробника. Слід враховувати, що у старих приладів ремонт матричного індикатора дисплея може бути однією з багатьох несправностей, що виникають за короткий час.

Заміну підсвічування телевізора найкраще довірити спеціалізованому сервісу, який має досвід у ремонті телевізорів. Хоча ця послуга буде дорожчою, ніж купівля та заміна деталей самостійно, слід враховувати, що демонтаж матриці ризикований з точки зору її пошкодження та потребує високого рівня навичок. Сервіс ТБ, який бере на себе заміну підсвічування, несе матеріальну відповідальність за належне виконання послуги та гарантує справну її роботу протягом обумовленого проміжку часу.

Коментарі ()

    Отримати безкоштовну консультацію