Time work
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Map icon
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Рейтинг виробників пральних машин

Рейтинг виробників пральних машин

Ще задовго до покупки прання, більшість користувачів уважно вивчають найважливіші характеристики, відгуки та пропозиції найближчих магазинів, відзначаючи для себе, яка з доступних марок краще. На порівняння пральних машин, як і на аналіз відгуків, завжди йде багато часу і, напевно, не менше, ніж на порівняння автомобілів за технічними характеристиками перед покупкою. Ми вирішили полегшити це завдання і підготували невелику статтю в якій розглянемо основні критерії вибору та які прання на сьогодні користувачі відзначають як найкращі та практичні.

Лучшие стиральные машины

Найкращі пральні машини

Слід зазначити, що з кожного власника свої переваги. Насамперед на вибір впливає наявність вільного місця у приміщенні, де планують встановити машинку, кількість членів сім'ї, необхідний функціонал та фінансові можливості. Також на остаточний вибір впливають і відгуки: знайомих, друзів та просто користувачів Мережі. Адже мало хто хоче зіткнутися із ситуацією, коли ремонт пральних машин знадобиться вже через пару місяців після закінчення гарантії, а головна функція, через яку і була обрана пралка, працює не так, як ви очікували.

Отже, щоб визначити найкращу пральну машинку для конкретних завдань, зазвичай виконується порівняння машин за характеристиками. Насамперед звертають увагу на:

  • варіант завантаження речей (верхній або бічний) та зовнішні габарити прання;
  • індекс класу машинки (прання, енергоефективності та віджиму);
  • максимальна кількість обертів барабана в режимі віджиму та максимальна вага білизни, яку можна випрати за один цикл;
  • число та наявність необхідних програмних режимів;
  • спосіб відображення інформації (дисплей чи індикатори);
  • інтегровані системи захисту та безпеки.

Після цього зіставляють свої "хотілки" з бюджетом на покупку і вибирають модель з доступного для потенційного власника цінового сегмента.

ТОП марок стиральных машин

ТОП марок пральних машин

Сьогодні можна знайти гідні прання не тільки серед дорогих, але навіть серед машинок з мінімальною ціною. При цьому в дешевих моделях виробники економлять на всьому: якість пластику, матеріал барабана і якісні характеристики деталей. Але бюджетні машини, як і їх дорожчі родичі також мають гідний дизайн, вони зручні в експлуатації та прості в управлінні. Природно "про супернаворот" мріяти не доводиться, але зі своїми завданнями всі вони справляються "на ура". Правда про тривалу безвідмовну роботу говорити не доводиться - зазвичай термін служби до першого ремонту пральних машин рідко перевищує 4 - 6 років. До цієї цінової ніші відносять такі марки прань: Ariston, Ardo, Beko, Candy, Indesit, а також напевно одні з найпопулярніших марок - LG і Samsung. Вартість моделей цієї цінової групи зазвичай не перевищує 350 доларів.

До "середнячка" за цінами відносять прання лінійок Bosch, Electrolux, Gorenje, Kaiser, Siemens, Zanussi та Whirlpool. Ці машинки мають не тільки більш тривалий період безремонтної експлуатації (від 7 - 9 років), але і набагато ширший функціонал. Доступних програмних режимів прання цілком вистачить на всі випадки життя, але користувачі, напевно, оцінять і додаткові функції та системи захисту. Ціна таких машинок може досягати 600 доларів, і вони підійдуть для більшості господинь.

Преміальні пральні мають максимальну кількість всіляких функцій і програмних режимів. Вони відрізняються максимально можливою довговічністю (до 15 років) та дбайливим ставленням до речей. Кожна характеристика пральної машини виведена на максимум, а встановлені деталі мають найвищу якість. Але ціна пралень може досягати вартості старого авто (до 2000 доларів), ну а кількість марок таких машинок можна перерахувати на пальцях. Насамперед це продукти концернів Aeg та Miele. Але іноді в цей сегмент потрапляють і пральні з скромнішим цінником. Це моделі від Samsung та Бош, які спеціалізуються на більш дешевій техніці.

Порівняння габаритів пральних машин

Оскільки рідко в якому житлі можна виділити окреме приміщення під пральню, куди можна встановити будь-яку пральну машину, незалежно від її розмірів, машинки встановлюють найчастіше на кухні або ванній, де місце обмежене. Виробники пропонують різні за зовнішніми розмірами моделі, тому перед покупкою користувачі виконують порівняння габаритів машин із реальними розмірами приміщення. Однак перш за все, слід вибрати, який тип завантаження білизни для вас зручніший - верхній або бічний. Кожна з цих конструкцій має свої переваги та недоліки і вони суттєво відрізняються у плані можливості встановлення у те чи інше приміщення. Якщо для "вертикалки" важлива наявність вільного місця "над машиною", куди відкривається люк, то для передніх моделей повинна забезпечуватися можливість доступу до дверей люка збоку машини. Більшість вертикалок мають стандартні розміри 60 х 40 х 90 см і в них зручніше завантажувати речі. У нашому блозі можна детальніше ознайомитися з інформацією про типи завантаження та їх особливості, а які бувають фронталки буде розглянуто нижче.

Какую стиральную машину выбрать

Яку пральну машину вибрати

У кожній з цінових ніш є як повнорозмірні прання, так і машини з меншими розмірами. Розглянемо яким моделям віддають перевагу користувачі у кожній із “розмірних” груп.

Серед пралень зі стандартною глибиною (60 см) можна виділити машину Bosch WAV28GH1OE. Вона може похвалитися "розумною" системою дозування миючих засобів, програмним очищенням барабана, а також можливістю дистанційного керування зі смартфона. Серед її недоліків користувачі відзначають відсутність половинного завантаження і відкладеного старту.

Bosch WAT286H2OE забезпечена барабаном VarioDrum, завдяки конструкції якого машинка виконує інтенсивне та дбайливе прання. Також особливістю до особливостей моделі відносять систему керування на базі дисплея DirectSelect та електронний механізм дозування води залежно від кількості речей та типу тканини. Цю модель встановлюють як окремо, так і вбудовуючи під стільницю.

Electrolux EW8F2R29S має вбудований парогенератор, що дозволяє розширити функціонал “антиалергенними” програмами. А електронне керування дозволяє розширити можливості прання для будь-яких речей. Однак машина трохи громіздка, має велику вагу і відсутня функція половинного завантаження.

З усіх лінійок машинок із глибиною 45-55 см можна виділити модель Electrolux EW8F3R28S. Пральна машина має розширений набір програм прання, включаючи окремі режими для делікатних речей, верхнього одягу та вовняних виробів. Завдяки інверторному електродвигуну пралка споживає менше електрики та працює без ремонту значно довше. Але після віджиму білизна залишається досить вологою і відсутній захист від протікання.

Існують моделі з глибиною менше 45 см. Кращою з них користувачі вважають AEG L6SE47SRE, з великим вибором програмних режимів, надійним сенсорним захистом від протікання, з автоматикою Fuzzy Logic, яка, аналізуючи вагу та забрудненість білизни, самостійно вибирає потрібний режим та необхідну швидкість обертання. . Єдиним мінусом користувачі вважають комплектацію пластмасовим баком.

Bosch WLG 20060 OE, окрім простоти у використанні та високої якості збирання та широкого функціоналу відрізняється наявністю системи тривимірної подачі води, так званої 3D-AquaSpar, що дозволяє більш дбайливо поводитися з тканиною під час прання, а також комплектацією потужним інверторним електромотором. До недоліків відносять низький клас віджиму (“С”) та підвищений шум.

Якщо вам потрібна допомога в діагностиці або ремонту пральної машинки, звертайтесь до нашого сервісного центру. Фахівець виїде до вас та визначить тип проблеми, а також порекомендує оптимальний спосіб вирішення. Виїжджаємо по всіх районах міста Києва: Дарницький район‎, Деснянський район, Дніпровський район, Голосіївський район, Оболонський район, Печерський район, Подільський район, Святошинський район, Солом'янський район, Шевченківський район.

 

Коментарі ()

    Отримати безкоштовну консультацію