Пральна машина (Indesit) блимають усі індикатори | Чому пральна машина видає помилки та як це виправити - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Пральна машина (Indesit) блимають усі індикатори | Чому пральна машина видає помилки та як це виправити - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Пральна машина (Indesit) блимають усі індикатори

510
Пральна машина (Indesit) блимають усі індикатори

Більшість власників пральних машин впевнені у безвідмовності своєї помічниці. Але кожен побутовий прилад має свій ресурс і приходить час, коли стиралка зупиняється, здавалося б без явної причини, і змусити машину продовжити прання не вдається. При цьому пральна машина блимає всіма лампочками, повідомляючи власника про несправність. Щоб відновити працездатність машини, простіше одразу ж звернутися до сервісцентру, який виконує ремонт пральних машин. Тим більше, що для ремонту не доведеться везти стиралку в майстерню – здебільшого роботи виконуються вдома. Але якщо ви трохи знаєтеся на техніці, запустити пральну машину можна спробувати і самостійно. Розглянемо докладніше, чому блимають світлодіоди на панелі керування пральні.

Якщо блимають усі лампочки на пральній машині Арістон, Indesit або на стиралка інших моделей, напевно трапилася серйозна поломка. Адже, судячи з розшифровки кодів самодіагностики, така поведінка характерна для випадків виходу з ладу плати управління. Відремонтувати керуючу плату в домашніх умовах нереально, але замінити її на нову не так вже й складно. Достатньо зняти верхню кришку машини, потім відкрутити панель управління, від'єднати дроти від плати електроніки та зробити заміну. Не забудьте зафіксувати (за допомогою камери мобільного телефону) початкове розташування проводів. Усі ці дії необхідно виконувати при вимкненій з електророзетки пральні.

Мигают все индикаторы а стиральная машина не работает

Однак дуже часто подібним чином (миготінням всіх лампочок) індикуються і несправності інших вузлів. Але перш ніж шукати причину, чому блимають індикатори на пральній машині Lg або на автоматах інших брендів, можна спробувати усунути проблему перезавантаженням машини. Для цього:

 • агрегат повністю знеструмлюють, витягнувши вилку з електророзетки;
 • очікують кілька хвилин, поки відбудеться повне скидання програми;
 • повторно включають машину.

Пробуємо запустити прання, і якщо процедура виявилася вдалою, машина нормально працюватиме й надалі. Але якщо після цього не запускається пральна машина Lg, блимають усі індикатори або пральна машина пищить під час прання, треба вимкнути агрегат і відшукати причину аварії.

Пральна машина Indesit блимають усі індикатори. Лікуємо швидко та просто

Зазвичай розшифровка причин, чому пральна машина світиться і блимає індикаторами, є в описі. Але часто список несправностей у Посібнику обмежується лише кількома пунктами, хоча насправді їх набагато більше.

Якщо у вас пральна машина Індезит, блимають усі індикатори, а в описі немає конкретних підказок, зрозуміти як усунути несправність допоможе нижченаведена таблиця. У ній наведені причини, що найчастіше зустрічаються, і дано рекомендації що робити. Усі ці операції можна виконати самостійно.

Як проявляється неполадка

Можлива причина

Що робити

Чи не наливається вода в бак.

Відсутня вода у водопроводі. Засміття сітчастого фільтра на вході прання, перегин наливного шланга.

Перевірити положення водопровідного вентиля та наявність подачі води, прочистити фільтр-сіточку, витягнувши його з патрубка, до якого прикручують наливний шланг. Візуально оглянути шланг на відсутність пошкоджень або різких перегинів.

Не зливається вода із бака машини

Засув системи зливу

Перевірити прохідність каналізації, очистити дренажний фільтр.

Нестабільна подача електрики

Перепади в електромережі. Несправність шнура, вилки або розетки. Ненадійний контакт на запобіжнику на вступному електрощитку.

Встановити стабілізатор напруги достатньої потужності. Візуально оглянути шнур, вилку та стан електророзетки. У разі виявлення дефектів замінити. Для перевірки стану контактів на вступному щитку краще скористатися послугами електрика.

Неправильно завантажена білизна в барабан.

Речі нерівномірно розміщуються по барабану, викликаючи дисбаланс.

Виконати завантаження згідно з вимогами інструкції.

Помилки при установці прання

Вода, що заливається в бак, відразу ж йде в каналізацію.

Правильно під'єднати машинку до каналізації, з урахуванням того, що зливальний шланг повинен бути вищим за рівень бака.

Не хоче запускатись пральна машина Індезит, блимає індикатор замку на панелі керування.

Увімкнено блокування люка. Можливо активоване блокування від дітей. У бак не набирається вода.

Вимкнути захист, як описано в інструкції. Перевірити подачу води. Можливо несправний ТЕН або блок блокування люка.

Якщо зупинилася пральна машина Індезит, блимають усі лампочки і вона відмовляється прати, а наведені вище рекомендації не дали ефекту, напевно, вийшов з ладу один з вузлів машини. Щоб полегшити пошук несправностей, виробники розробили систему самодіагностики машин, завдяки якій при пошкодженні на екрані табло або на індикаторах відображаються коди помилок, що вказують на пошкоджений вузол.

Що робити, якщо не запускається пральна машина Indesit блимають усі індикатори

Миготінням усіх або деяких індикаторів машина сигналізує про несправність різних вузлів, прагнучи привернути увагу користувача. Поєднання миготливих світлодіодів визначає так званий код помилки, за якою можна визначити, який вузол дав збій. У нових моделях прання світлодіодна індикація доповнюється інформацією з цифро-літерного табло, на якому висвічується код. У звичайному режимі на табло відображається годинник та інформація про поточний режим прання. Завдяки наявності системи самодіагностики, час на пошук несправного вузла істотно скорочується. Значення кодів кожної моделі можуть бути різними. Наприклад, якщо зупинилася пральна машина Індезит, блимає індикатор замку і годинник, а спроби перезапустити пральну машину не приносять успіху, напевно, поломка пов'язана з нагрівальним елементом або його ланцюгами. Для машин Lg, аналогічна несправність відображатиметься інакше.

Якщо вам потрібна допомога в діагностиці або ремонту пральної машинки, звертайтесь до нашого сервісного центру. Фахівець виїде до вас та визначить тип проблеми, а також порекомендує оптимальний спосіб вирішення. Виїжджаємо по всіх районах міста Києва: Дарницький район‎, Деснянський район, Дніпровський район, Голосіївський район, Оболонський район, Печерський район, Подільський район, Святошинський район, Солом'янський район, Шевченківський район.

Коментарі ()

  Отримати безкоштовну консультацію
  0,0977 s
  65
  cache

  Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані