Чому шумить насос пральної машини? Можливі причини та вирішення проблеми читай у блозі СЦ «Ремонт на дому» - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Чому шумить насос пральної машини? Можливі причини та вирішення проблеми читай у блозі СЦ «Ремонт на дому» - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Чому шумить насос пральної машини?

1111
Чому шумить насос пральної машини?

Навіть справна пральна машина видає характерний шум при відкачуванні використаної води. Але іноді гучність роботи помпи істотно збільшується і це є першим сигналом того, що потрібно запросити спеціаліста, який виконує ремонт пральних машин, Київ має у своєму розпорядженні цілу мережу майстерень, але зручніше скористатися послугами тих, хто виконує роботи безпосередньо вдома. Це дозволить не тільки скоротити час на ремонт, а й уникнути доставки машини до майстерні. Але не скрізь можна довірити ремонт прання професіоналам. У невеликих селищах та селах сервісні майстерні відсутні та з'ясовувати, чому гуде пральна машина доведеться самостійно. У цій статті ми намагатимемося роз'яснити, чому виникає підвищений шум у пральній машині та як відновити працездатність прання.

Основні причини, чому шумить пральна машина

Зазвичай власники не звертають уваги на шуми, що постійно супроводжують роботу пральної машинки. Але якщо пральна машина видає дивні звуки або шуми стали гучнішими, це явний сигнал про можливі проблеми у тому чи іншому вузлі. Розглянемо можливих винуватців підвищеного шуму і що можна зробити в домашніх умовах. У таблиці розглянуті шуми у різних вузлах прання.

Етап прання, на якому виявився підвищений шум

Найімовірніший вузол прання, який виступає джерелом підвищеного шуму

Що можна зробити самостійно

Пральна машина гуде при наборі води. Процес прання виконується нормально.

Зазвичай набір води в бак супроводжується шумом водопровідної води, що надходить. Якщо шум посилився, можливо виникли проблеми з впускним клапаном або утворився засмічення в вхідному сітчастому фільтрі (у таких випадках наповнення бака відбувається набагато довше). Також шум може посилитися, якщо збільшився тиск у водопроводі.

Прочистити сітчастий фільтр, зменшити подачу води із водопроводу, прикрутивши вентиль. За наявності досвіду поводження з технікою, замінити впускний клапан (потрібне часткове розбирання прання).

Пральна машина сильно шумить під час віджиму. Іноді віджим достроково завершується і машина йде в аварію.

Найчастіше шум під час віджиму виникає через вихід з ладу блоку підшипників або попадання сторонніх дрібних предметів у простір між баком та барабаном.

Заміну підшипників необхідно довірити спеціалістам сервіс-центру, так як для доступу до них знадобиться повне розбирання машини. Дістати дріб'язок з бака можна через отвір Тена, частково розібравши машинку.

Пральна машина гуде при відкачуванні води. Вода не йде з барабана. Пральна машина йде в аварію.

Засор у каналізації, зливному фільтрі або шлангу. Крильчатка насоса заблокована стороннім предметом.

Перевірити прохідність каналізації, зливного шланга. Очистити дренажний фільтр прання. Витягнути сторонні предмети із крильчатки насоса.

Пральна машина не зливає води і тріщить.

Сторонній предмет у крильчатці насоса.

Спробувати витягнути зайвий предмет із насоса через отвір зливного фільтра. За необхідності розібрати помпу.

Що робити, якщо пральна машина гуде при відкачуванні води

Під час прання пральна машина кілька разів зливає воду і шум може виникнути на будь-якому етапі виконання програми. Якщо пральна машина гуде при зливі, а через деякий час, не зливаючи воду, йде в аварію, потрібно припинити прання та спробувати відшукати причину зупинки. Спочатку перевіряємо прохідність каналізації, витягнувши зливальний шланг із патрубка. Якщо вода почала зливатися – проблема у каналізації. Також необхідно оглянути зливальний шланг на відсутність перегинів та інших дефектів. Спробувати злити воду в якусь місткість через опущений нижче за рівень барабана зливальний шланг. Якщо це вдалося – проблема всередині машинки. І значить краще замовити ремонт пральних машин Candy у Києві у досвідчених фахівців.

Неисправный насос стиральной машины

Зливний фільтр зазвичай знаходиться в нижній частині прання за лючком або під декоративною панеллю (залежить від моделі). Щоб його очистити, необхідно відкрутити кришку, витягнути мініконтейнер і витрусити вміст. Підвівши ліхтариком і заглянувши всередину через отвір фільтра, можна побачити стан крильчатки. Якщо там виявився засмічення, можна спробувати витягти його підручними засобами. Якщо спроба виявиться невдалою – доведеться робити виклик майстра з ремонту пральних машин, який зніматиме насос.

 

Зазвичай на крильчатку намотується волосся і залишки структури тканин, що призводить до утруднення обертання і пральна машина гуде при зливі води. Але перед тим як чистити фільтр, необхідно злити залишки води з бака. Для видалення з бака води можна використовувати трубку аварійного зливу (не у всіх моделях). Також можна злити воду через кришку фільтра або опустивши зливальний шланг нижче за рівень бака.

Якщо сильно шумить насос пральної машини, часто доводиться його знімати. Якщо ви різали не замовляти ремонт пральних машин Candy, а робите ремонт самостійно, тоді спочатку знеструмлюють пральну машину, зливають воду з бака і витягують речі з барабана. Для того, щоб дістатися до насоса, необхідно покласти машинку на бік і через дно зняти насос, попередньо послабивши хомути і відключивши електропроводку. У деяких моделях додатково доведеться зняти ще нижню панель (днище). Після очищення нутрощів помпу встановлюють на місце і закріплюють хомутами.

Для перевірки цілісності обмоток зливного насоса та відсутності в них міжвиткового замикання можна скористатися тестером або мультиметром. У справному насосі пристрій повинен показати опір в межах 150-250 Ом. Вимірювання слід виконувати при знятій фішці. Але повністю виключити можливість поломки помпи можна лише його заміною.

Якщо після складання прання підвищений шум пральної машини під час зливу не припинився, можливо засмітилися патрубки всередині пральні. Для їхнього очищення доведеться знімати кілька панелей машини (залежить від моделі). Патрубки звільняють від хомутів, прочищають та встановлюють на місце. Необхідно враховувати, що якщо хомути затиснути неправильно, в машинці може з'явитися текти, тому цю роботу краще довірити професіоналам, що виконують ремонт пральних машин. Фахівець виїде до вас та визначить тип проблеми, а також порекомендує оптимальний спосіб вирішення. Виїжджаємо по всіх районах міста Києва: Дарницький район‎, Деснянський район, Дніпровський район, Голосіївський район, Оболонський район, Печерський район, Подільський район, Святошинський район, Солом'янський район, Шевченківський район.

Коментарі ()

    Отримати безкоштовну консультацію
    0,1029 s
    65
    cache

    Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані