Заміна насоса пральної машини Electrolux – викликати майстра | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна насоса пральної машини Electrolux – викликати майстра | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна насоса пральної машини Electrolux

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Насос навіть такої надійної техніки, як пральна машина Electrolux, може з часом вийти з ладу. Замовляючи заміну помпи у нашому сервісному центрі, ви можете розраховувати на кваліфікований ремонт пральної машини. Для відновлення пристрою нашим фахівцям багато часу не знадобиться, техніка цього ж дня буде у строю.

Замовити заміну зливного насоса власники пральних машин Електролюкс, які проживають у Києві та передмісті, можуть через телефон або зв'язавшись з менеджером за допомогою форми зворотного дзвінка на сайті СЦ Ремонт вдома. На оформлення заявки потрібно 2-3 хвилини, після чого замовлення відразу ж буде передано в роботу. Майстер зможе замінити помпу у зручний для вас час.

Якісний сервіс та вигідні умови ремонту

Заміна насоса вашої пральної машини Електролюкс буде виконана вдома. Це вигідна умова від нашого сервіс-центру, оскільки ви не витратите час, сили та кошти на транспортування важкого обладнання до майстерні та назад. У розпорядженні наших спеціалістів є все необхідне для того, щоб якісно замінити помпу пральні на місці.

Основною ознакою виходу з ладу насоса є відсутність зливу води з бака після прання. Такі ж симптоми поломки можуть спостерігатися при несправному модулі керування або датчику рівня. Перед тим, як починати ремонт, наші майстри обов'язково проводять діагностику. Такий підхід дозволяє точно виявити несправний вузол, завдяки чому повністю виключаються помилки в роботі та суттєво прискорюється подальше обслуговування пральної машини. Навіть найсерйозніші поломки вдається усунути швидше, ніж за 24 години.

Ремонт із застосуванням надійних комплектуючих

Якщо діагностика покаже, що необхідно замінити насос, майстер встановить на пральну машину Electrolux рідну для неї помпу. Використання нових оригінальних комплектуючих – запорука професійного обслуговування техніки. На ремонт та встановлені насоси надається гарантія якості з видачею користувачеві відповідного документа.

З розцінками на ліквідацію типових поломок пралень можна ознайомитись у прейскуранті на сайті СЦ Ремонт вдома. Скільки коштуватиме заміна зливного насоса вашої пральної машини, залежить від її моделі та наявності/відсутності інших неполадок. Точну вартість ви дізнаєтесь після огляду техніки спеціалістом. Виклик майстра та діагностика прання у разі подальшого ремонту або заміни помпи безкоштовні.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,2051 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані