Обслуговування та чищення кондиціонера | викликати майстра на сайті - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Обслуговування та чищення кондиціонера | викликати майстра на сайті - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Якісна чистка кондиціонера - недорого!

Майстерня "Ремонт на дому" допомагає своїм клієнтам не тільки лагодити побутову техніку, а й оберігати її від можливих поломок. Профілактика кондиціонерів - невід'ємна частина їхнього обслуговування, її потрібно проводити регулярно. Наші фахівці пропонують недорогі послуги з чищення охолоджувальної системи у вас вдома! Сучасні кондиціонери - техніка, яку не так просто перевезти в сервісний центр. У СЦ "Ремонт на дому" це неодмінно враховують, тому намагаються максимально полегшити співпрацю для замовника. Майстер сам прибуде за потрібною адресою, в будь-яку точку Києва і передмістя. Просто вкажіть район міста в онлайн-заявці.

Ви також можете зателефонувати нашому менеджеру-консультанту. Диспетчер швидко прийме заявку в обробку і направить до вас фахівця. Наші клієнти цінують СЦ за оперативність і мобільність: ми готові прийти на допомогу прямо в день звернення! Телефонуйте, щоб замовити чистку кондиціонера вже сьогодні!

Чи можна зайнятися профілактикою самостійно?

Професіонали настійно не рекомендують чистити техніку своїми руками. По-перше, для цього потрібен певний багаж знань і навичок. Охолоджувальну систему дуже легко пошкодити: одна неправильна дія, і ви можете спровокувати поломку. І тоді без допомоги майстра вам уже точно не обійтися. Але навіщо доводити до таких неприємних наслідків, якщо можна викликати фахівця, який проведе якісну і недорогу профілактику? Телефонуйте в сервісний центр "Ремонт на дому": ретельне чищення кондиціонера продовжить йому життя не на один рік!

По-друге, з нами ви дійсно заощадите! Майстерня приваблює оптимальним прайсом, який докладно описаний на сайті. До того ж, профілактика автоматично позбавляє техніку будь-яких поломок, пов'язаних із системою охолодження. А це означає, що жодних витрат на сервіс у найближчому майбутньому вам теж не знадобиться. У своїй роботі наші співробітники застосовують тільки професійні інструменти та обладнання, чому якість наших послуг тільки зростає. З СЦ "Ремонт на дому" ви можете не сумніватися в успішному обслуговуванні свого кондиціонера!

Як ми працюємо?

Майстерня працює сім днів на тиждень, і це безсумнівна перевага для замовника. Чистка охолоджувальної системи можлива як у день подання заявки, так і в будь-який інший зручний для вас термін. Фахівці сервісного центру виїжджають додому з 9 ранку до 9 вечора. Заявка на сайті приймається 24 години на добу. Онлайн-замовлення обробляються практично миттєво!

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1384 s
92
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані