Профілактика кондиціонерів у Києві | СЦ Надому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Профілактика кондиціонерів у Києві | СЦ Надому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Профілактика кондиціонерів у Києві

Найпоширеніший форм-фактор сучасних кліматичних пристроїв - спліт-системи. Конструктивно вони виконані з двох взаємопов'язаних окремих модулів: кімнатного і зовнішнього. Оскільки в навколишньому повітрі завжди є пил і частинки бруду, вони осідають не тільки на зовнішніх поверхнях кондиціонера, а й на випарнику і конденсаторі, утворюючи наліт, який порушує процес теплообміну. Це призводить до зниження продуктивності обладнання, а іноді й до поломки. 

Щоб запобігти цьому процесу, регулярно (зазвичай не рідше ніж 2 рази на рік) проводять профілактику кондиціонерів, Київ має можливість скористатися послугами багатьох сервісних центрів, а ось у невеликих містах власникам доводиться самим піклуватися про профілактичне обслуговування кліматичних приладів. А з огляду на те, що більшу частину робіт без спеціальних пристосувань і техніки виконати не можливо, термін служби пристроїв, порівняно з аналогічними моделями встановленими в столиці, набагато нижчий.

Якщо очищення фільтрів і теплообмінних поверхонь кімнатного блоку, а також прочищення дренажу іноді вдається виконати самостійно, то визначити наповненість контуру фреоном і, тим більше, дозаправити систему холодоагентом без фахівця сервісцентру не вдасться,

Наш сервісцентр пропонує професійне профілактичне обслуговування кліматичного обладнання будь-яких типів. Якщо вам необхідна профілактика кондиціонера в Києві, ціна не виявиться захмарною. Ми пропонуємо варіанти профілактики з різним "наповненням" послуги. Відповідно і ціна на кожен з них буде різною. Але головна мета - підтримання надійності обладнання буде досягнута в будь-якому разі.

Серед заходів, що входять до переліку профілактичних робіт, можна виділити:

  • повне діагностичне обстеження всіх компонентів і вузлів;
  • ретельне очищення фільтрів і поверхонь випарника;
  • обробку кімнатного модуля професійним антибактеріальним складом;
  • прочищення, промивання і дезінфекцію дренажної системи;
  • заправку (дозаправку) холодоагенту в разі його витоку.

Для ефективного очищення випарника наші майстри застосовують парогенератор. Усі роботи виконуються в повній відповідності з технологічними картами виробника.

За необхідності профілактика зовнішнього модуля виконується із залученням промислових альпіністів. 

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1887 s
211
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані