Профілактика кондиціонерів у Києві | СЦ Надому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Профілактика кондиціонерів у Києві | СЦ Надому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Профілактика кондиціонерів у Києві

Ми пропонуємо:
  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Ліцензовані технічні фахівці можуть діагностувати та ремонтувати всі марки й моделі кондиціонерів, часто в один і той же день. До 1 року гарантії на деталі та гарантія на всі ремонтні роботи.

Найпоширеніший форм-фактор сучасних кліматичних пристроїв - спліт-системи. Конструктивно вони виконані з двох взаємопов'язаних окремих модулів: кімнатного і зовнішнього. Оскільки в навколишньому повітрі завжди є пил і частинки бруду, вони осідають не тільки на зовнішніх поверхнях кондиціонера, а й на випарнику і конденсаторі, утворюючи наліт, який порушує процес теплообміну. Це призводить до зниження продуктивності обладнання, а іноді й до поломки. 

Щоб запобігти цьому процесу, регулярно (зазвичай не рідше ніж 2 рази на рік) проводять профілактику кондиціонерів, Київ має можливість скористатися послугами багатьох сервісних центрів, а ось у невеликих містах власникам доводиться самим піклуватися про профілактичне обслуговування кліматичних приладів. А з огляду на те, що більшу частину робіт без спеціальних пристосувань і техніки виконати не можливо, термін служби пристроїв, порівняно з аналогічними моделями встановленими в столиці, набагато нижчий.

Якщо очищення фільтрів і теплообмінних поверхонь кімнатного блоку, а також прочищення дренажу іноді вдається виконати самостійно, то визначити наповненість контуру фреоном і, тим більше дозаправити систему холодоагентом без фахівця сервіс-центру не вдасться,

Наш сервіс-центр пропонує професійне профілактичне обслуговування кліматичного обладнання будь-яких типів. Якщо вам необхідна профілактика кондиціонера в Києві, ціна не виявиться захмарною. Ми пропонуємо варіанти профілактики з різним "наповненням" послуги. Відповідно і ціна на кожен з них буде різною. Але головна мета - підтримання надійності обладнання буде досягнута в будь-якому разі.

Серед заходів, що входять до переліку профілактичних робіт, можна виділити:

  • повне діагностичне обстеження всіх компонентів і вузлів;
  • ретельне очищення фільтрів і поверхонь випарника;
  • обробку кімнатного модуля професійним антибактеріальним складом;
  • прочищення, промивання і дезінфекцію дренажної системи;
  • заправку (дозаправлення) холодоагенту в разі його витоку.

Для ефективного очищення випарника наші майстри застосовують парогенератор. Усі роботи виконуються згідно з технологічними картами виробника.

За необхідності профілактика зовнішнього модуля виконується із залученням промислових альпіністів. 

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки