Ремонт двигуна в пральній машині Ariston – викликати майстра | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт двигуна в пральній машині Ariston – викликати майстра | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт двигуна в пральній машині Ariston

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Вихід з ладу двигуна пральної машинки є досить рідкісною несправністю, нехарактерною для сучасних моделей від компанії Ariston. Однак неакуратне поводження та вплив зовнішніх негативних факторів нерідко призводять до виникнення різноманітних неполадок, які, якщо не усунути з вчасно, можуть вилитися в досить серйозну поломку, що вимагає дорогого ремонту. Фахівці нашого сервісного центру виконають швидкий та якісний ремонт або заміну двигуна пральної машини Ariston безпосередньо вдома у замовника.

Основні ознаки та причини поломки

При дотриманні всіх правил експлуатації пральної машини Ariston двигун може прослужити без проблем протягом усього терміну роботи машини. В іншому випадку власникам доводиться стикатися з низкою різних несправностей і, як правило, неможливості подальшої експлуатації пристрою. Крім того, крім неакуратного поводження з технікою, ще однією поширеною причиною поломок є постійні перепади та стрибки напруги в мережі електроживлення. Таким чином, основними ознаками, що свідчать про необхідність ремонту або заміни двигуна, є:

  • сторонні шуми в процесі прання, іскри, а також уповільнена швидкість обертання барабана або його повна зупинка;
  • машинка не вмикається, спрацьовує автомат захисту, двигун не реагує на сигнали з панелі керування.

Крім того, важливо звертати увагу на сигнали системи автоматичної діагностики, якою оснащені практично всі сучасні моделі пральних машин. У разі відхилення від заданих програмою параметрів, а також інших порушень роботи машинки, система виведе на дисплей відповідний код помилки. Слід пам'ятати, заміна двигуна пральної машини Ariston вимагає часткового розбирання, а іноді й повного розбирання приладу, тому важливо довірити цю роботу досвідченим майстрам по ремонту пральних машин із надійного та перевіреного сервісного центру.

Найкращі умови для клієнтів

Ремонт двигуна пральної машини Ariston здійснюється досвідченими, кваліфікованими майстрами, що використовують професійний інструмент і виключно оригінальні комплектуючі. Завдяки тому, що всі роботи здійснюються вдома, ви заощаджуєте свій час і уникаєте зайвих грошових витрат. Крім того, кожен замовник отримує офіційну гарантію на всі виконані роботи та деталі, що замінюються.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1295 s
100
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані