Професійний ремонт двигуна пральної машини LG | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Професійний ремонт двигуна пральної машини LG | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт двигуна в пральній машині LG

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

У процесі тривалої експлуатації двигун навіть таких надійних пральних машин, як LG може зламатися. Іноді двигун вдається відремонтувати, у найважчих випадках потрібна його заміна. Це один із найскладніших видів ремонту, який може виконати лише кваліфікований спеціаліст.

Ремонт двигунів пральних машин LG у нашому сервісному центрі проводять досвідчені майстри. Вони навіть у найскладніших ситуаціях відновлять пральну машину швидше, ніж за 24 години. Зробити замовлення на ремонт обладнання можна за телефоном або на сайті СЦ Ремонт на дому. Оператор попросить вас описати ознаки несправності, погодить зручний час обслуговування техніки та віддасть заявку на роботу. Майстер по ремонту пральних машин зможе розпочинати виконання своїх обов'язків цього ж дня.

Ремонт чи заміна

Існує три основні поломки двигуна пральної машини:

  • вихід з ладу щіток;
  • несправність в обмотках статора-ротора;
  • знос ламелів.

При зносі щіток можливий ремонт двигуна прання, який полягає у заміні цих графітових елементів. Коротке замикання або урвище обмотки теоретично також можна усунути, але для цього доведеться віддати мотор на перемотування. Вартість цієї роботи може бути вищою за новий двигун, оскільки, крім перемотування, ротор необхідно точно відцентрувати, щоб уникнути биття. Поверхневе зношування ламелів усувається проточкою на токарному верстаті, проте якщо йдеться про відшаровування, це не допоможе.

Таким чином, картина виглядає так: при виході з ладу щіток двигун пральної машини підлягає ремонту, в інших випадках потрібна його заміна. За допомогою спеціальних діагностичних приладів наші фахівці виявляють причину поломки та приймають рішення про вид ремонту обладнання. Такий підхід дозволяє не допускати помилок та суттєво прискорює роботу.

 

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1997 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані