Ремонт двигуна в пральній машині Самсунг вдома у Києві | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт двигуна в пральній машині Самсунг вдома у Києві | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт двигуна в пральній машині Samsung

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Двигун це серце пральної машини. Але якщо він зупиняється, це не означає, що пральна машина померла. Мотор можна відремонтувати або замінити. Ремонт двигуна пральних машин Самсунг жителі Києва та передмістя можуть замовити у нашому сервісному центрі, кваліфіковані майстри швидко повернуть працездатність техніці.

Для оформлення замовлення необхідно зв'язатися з оператором будь-яким зручним способом за телефоном або формою зворотного зв'язку. Заявки обробляються одразу і без затримок віддаються у роботу. Майстер зможе здійснити ремонт двигуна цього ж дня або наступного, якщо замовлення було зроблено пізно ввечері. Сервіс пральних машин Samsung виконується вдома. У розпорядженні наших фахівців є все необхідне, щоб відремонтувати мотор на місці.

Міняти чи ремонтувати?

Двигун найдорожча деталь у пральні, тому важливо безпомилково визначити, чи дійсно його необхідно замінити чи можна відремонтувати. Для цього майстри з ремонту пральних машин нашого сервісного центру виконують діагностику. Візуально несправність двигуна можна визначити за втратою потужності. Особливо це добре видно під час віджиму, коли пральна машина не може набрати високих обертів. Щоб не робити поспішних висновків, спочатку слід переконатися, чи не розтягнувся ремінь. Зношування приводної деталі також може бути причиною зменшення крутного моменту барабана.

Якщо з ременем все гаразд, потрібно розібрати пральну машину, зняти та перевірити двигун. Що з ним може бути негаразд? Добре, якщо проблема в щітках, що згоріли, які можна замінити, і мотор буде як новенький. Погано, коли згоряє обмотка статора-ротора або виникає міжвиткове замикання. Технічно можна зробити нове перемотування, але економічно це неефективно. Дешевше замінити двигун.

Ще одна проблема, яка видно неозброєним оком, полягає у відшаровуванні ламелів. Їх можна проточити на токарному верстаті, але, по-перше, заводської якості досягти не вдасться, по-друге, зношування ламелей зазвичай наслідок неполадок все в тій же обмотці.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,2075 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані