Ремонт модулів пральних машин Ariston – заміна плати вдома | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт модулів пральних машин Ariston – заміна плати вдома | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт модуля пральної машини Ariston

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Несправність електронного модуля керування серйозна несправність, яка відбивається на роботі пристрою в цілому. Якщо у вашої пральної машини Ariston не запускаються окремі режими та опції або вона не вмикається зовсім заміна плати може вирішити проблему. Це завдання під силу лише кваліфікованому та досвідченому виконавцю, саме такі майстри з ремонту пральних машин працюють у сервісному центрі Ремонт на дому.

Завжди знайдемо вигідне рішення для клієнта

Більшість приватних майстрів, оголошення яких можна знайти в інтернеті чи газеті, можуть лише замінити несправну плату керування пральної машини Ariston на нову. Найчастіше такі фахівці не мають доступу до обладнання для ремонту електронних модулів або вони не можуть здійснити такі послуги вдома. У нашого сервісного центру у Києві чудова кадрова та ресурсна база. Тому ми пропонуємо інший підхід:

  • ви залишаєте заявку по телефону або на сайті (в режимі онлайн прийом ведеться цілодобово);
  • ми оперативно обробляємо її та в той же день відправляємо спеціаліста з ремонту побутової техніки до вас (будь-який район Києва, передмістя, область);
  • майстер на дому оцінює технічний стан усіх електронних компонентів, а також перевіряє ПЗ (іноді проблема лише у прошивці);
  • за результатами діагностики вибирається оптимальне рішення (пайка плати, заміна модуля управління, перепрошивка);
  • власник пральної машини Ariston отримує від співробітника сервісного центру гарантійні документи (талон та акт виконаних робіт).

Терміни основної та розширеної гарантії встановлюються відповідно до категорії та складності послуг, що надаються. У середньому період варіюється від 3 до 12 місяців. У разі повторної поломки клієнт СЦ Ремонт на дому має право на безкоштовне обслуговування (розширена гарантія 50% знижка на постгарантійний сервіс). Докладніше умови описані у відповідному розділі нашого сайту.

Ключові переваги сервісного центру Ремонт на дому

Обов'язково варто згадати, що ми використовуємо тільки оригінальні та нові комплектуючі для вирішення будь-яких завдань від заміни патрубка до ремонту електронної плати пральної машини Ariston. Уживані запчастини служать набагато менше, а деталі сумнівного виробництва можуть зламатися в невідповідний момент. Не варто експериментувати та ризикувати звертайтесь до нашого сервісного центру, щоб оперативно відремонтувати плату пральної машини Ariston вдома. Для виклику майстра можна скористатися функціоналом сайту (форма зворотного зв'язку внизу сторінки) або телефоном (прийом заявок з 9 до 21). Консультації надаються безкоштовно.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1946 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані