Ремонт модуля в пральній машині Electrolux – ціни | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт модуля в пральній машині Electrolux – ціни | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт модуля в пральній машині Electrolux

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Перестали працювати окремі програми прання чи пральна машина зовсім не вмикається? Настав час викликати майстра для заміни плати управління. Мешканців Києва та приміських селищ, напевно, зацікавить пропозиція сервіс-центру Ремонт вдома: замінити модуль управління пральної машини Electrolux прямо в день звернення.

Ремонт чи заміна?

Деякі майстерні Києва пропонують власникам пральних машин Electrolux ремонт модуля, що управляє: майстри перепаюють плату і встановлюють її на колишнє місце. Економія вартості ремонтних робіт може обернутися набагато серйознішими витратами, адже поломка електронного елемента говорить про серйозне зношування або пошкодження через стрибок напруги. Навіть досвідчені майстри не зможуть передбачити, скільки опрацює відновлена техніка.

У нашому сервісному центрі фахівці не витрачають час на перепаювання електроніки, а відразу замінюють керуючий модуль пральної машини Electrolux на нову фірмову деталь. Після цього пробний запуск, щоб переконатися в працездатності техніки, а потім майстер виписує гарантійний документ.

Чи потрібна вам післяремонтна гарантія

Приватники дуже рідко пропонують гарантію на надані послуги, а якщо це трапляється, термін зазвичай виявляється не більше як місяць. У нашому сервісному центрі працюють професіонали, які готові відповідати за якість роботи протягом 3-12 місяців. Якщо ви запрошуєте додому майстра для заміни плати пральної машини Electrolux, то протягом усього гарантійного терміну повторні поломки модуля керування обійдуться безкоштовно. При цьому замовникам не доводиться доплачувати ні за терміновість, ні за страховку від повторних поломок ціни виявляться нітрохи не вищими, ніж за звичайного ремонту в інших київських майстернях.

Ми надаємо тривалу гарантію, оскільки впевнені у професіоналізмі співробітників та якості запчастин. Наші майстри мають доступ до фірмових деталей, рекомендованих виробниками. До того ж солідний досвід ремонтних робіт є надійним захистом від помилок при заміні модуля, що управляє.

Скептики можуть особисто переконатися, що ми виконуємо свої обіцянки. Викличте майстра в будь-який район Києва або передмістя по телефону або за допомогою онлайн-заявки, і він замінить електронну плату управління пральної машини Electrolux швидко та недорого. Подробиці уточніть у менеджера. Чекаємо на ваші заявки!

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки