Ремонт и замена модуля управления в стиральных машинах LG | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт и замена модуля управления в стиральных машинах LG | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт модуля в пральній машині LG

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Модуль управління є ключовою деталлю пральної машини LG, що відповідає за роботу всіх її механізмів. Виробник зробив все можливе, щоб захистити його від різних негативних впливів, але, на жаль, всі ситуації передбачити неможливо.

Поломка плати, що управляє, одна з найбільших неприємностей для власників пралень, тому що в цьому випадку звернення в майстерню неминуче. Відновити або поміняти комплектуючі без спеціальних інструментів неможливо. Якщо вам потрібний ремонт модуля в пральній машині LG, радимо звертатися до професіоналів, а не до приватників майстра по оголошення часто не дають жодних гарантій на подальшу службу техніки і часто використовують для заміни неякісні дешеві плати.

Послуги з ремонту модуля пральної машини LG мешканці Києва можуть замовити спеціалістам сервісного центру Ремонт на дому. У штаті майстерні тільки досвідчені майстри, що ремонтують сотні одиниць техніки на рік і досконало знаються на конструкції пралень, у тому числі і моделей з прямим приводом від LG. Заміну модуля буде здійснено протягом 24 годин з моменту отримання нами заявки. Можливий виїзд майстра з пральних машин і того ж дня.

Ремонтувати чи змінювати плату?

Модуль пральної машини LG може вийти з ладу після несподіваного відключення апарата в процесі прання, постійних перепадів напруги в мережі або потрапляння води. Останнє може статися при неакуратному транспортуванні апарату. Залежно від того, який компонент плати вийшов з ладу, пральна машина LG може не виконувати деякі функції затоки або зливу води, її нагрівання, полоскання білизни, віджимання і т.д. При серйозних пошкодженнях апарат може просто не ввімкнутися.

Багато власників техніки воліють змінювати згорілі компоненти плати, а не весь модуль повністю. Справді, у такий спосіб можна заощадити певну суму. Але процес виявлення компонентів, що вийшли з ладу, пошук комплектуючих та їх заміна займають досить багато часу. До того ж ніхто не зможе гарантувати, як довго пропрацює відновлена плата.

Тому наші фахівці радять замінити модуль пральної машини LG, а не відновлювати його. У цьому випадку ви отримуєте гарантію до 12 місяців на роботу і саму комплектуючу, а пральна машина при дотриманні всіх правил експлуатації зможе пропрацювати ще багато років.

Перевага ремонту вдома

Ремонт плати пральної машини LG обійдеться недешево, адже цей компонент є одним із основних в апараті. Але вартість послуг нашого сервісного центру є цілком доступною. Майстри проводять всі роботи вдома, позбавляючи вас необхідності оплачувати транспортування прання в майстерню і назад. Послуги з виїзду майстра та діагностики також надаються безкоштовно.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1274 s
100
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані