Заміна насоса в пральній машині Atlant СЦ "На дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна насоса в пральній машині Atlant СЦ "На дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна насоса в пральній машині Atlant

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Проблеми з набором і зливом відпрацьованої води нерідко пов'язані з несправним або насосом, що вийшов з ладу. Це одна з найпоширеніших несправностей, із якими стикаються власники пральних машин Atlant. Подальша експлуатація приладу з такою поломкою стає неможливою, тому необхідно відразу звернутися за допомогою до досвідчених майстрів.

Майстри з ремонту пральних машин нашого сервісного центру проведуть швидку та недорогу заміну насоса пральної машини прямо вдома у клієнта, що значно заощадить час та гроші, які могли б знадобитися на доставку несправної машинки до майстерні. Крім того, після закінчення роботи замовнику надається офіційна гарантія, що поширюється на всі компоненти, що замінюються.

Причини виникнення несправностей

Помпа може вийти з ладу з низки причин, серед яких природний знос, заводський шлюб, а також порушення правил використання. Зрозуміло, тривала експлуатація знижує ресурс служби насоса, проте частіше він ламається через інші негативні дії. Наприклад, за час роботи в зливних каналах і фільтрах набивається велика кількість ниток, волосся, вовни та дрібних частинок накипу, які ускладнюють циркуляцію води. Це призводить до додаткових навантажень на помпу та некоректної роботи датчика рівня води. Крім того, дрібні сторонні предмети (гудзики, монети, шпильки, заклепки) можуть заклинити лопатки, що викличе перегрів електромотора та призведе до його остаточної поломки. Для того щоб уникнути подібних наслідків і подальшого дорогого ремонту, необхідно проводити профілактичне очищення системи від забруднень, а також ретельно оглядати кишені одягу перед завантаженням в барабан.

Переваги сервісного центру «Ремонт на дому»

Для того, щоб виконати заміну насоса в пральній машині Atlant, ми використовуємо сучасне професійне обладнання, а також виключно оригінальні запчастини та розхідники. Все це дозволяє досягти високого ступеня оперативності, якості та надійності ремонтних робіт, що проводяться. Подати заявку на виклик майстра в будь-який район Києва можна по телефону або через електронну пошту. Не забудьте вказати точну модель і ознаки несправності. Довірте ремонт вашої побутової техніки досвідченим, кваліфікованим фахівцям.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,2137 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані