Заміна амортизатора в пральній машині Bosch – вдома у Києві | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна амортизатора в пральній машині Bosch – вдома у Києві | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна амортизатора у пральній машині Bosch

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Амортизатори або демпфери призначені для зниження вібрації барабана пральної машини в процесі прання та віджиму. Це досить надійна деталь будь-якої машинки, проте внаслідок тривалої експлуатації вона стає непридатною і, відповідно, вимагає кваліфікованої заміни.

Наш сервісний центр пропонує широкий перелік послуг з обслуговування та ремонту пральних машин Bosch, включаючи заміну амортизаторів, підшипників барабана, сальників, а також інших компонентів, що вийшли з ладу.

Причини передчасних поломок

Крім природного зношування, до зниження ресурсу служби амортизаторів призводять порушення правил експлуатації, а також ігнорування інших дрібніших несправностей. Наприклад, постійне прання важких елементів одягу чи взуття, перевищення допустимої ваги білизни порушують центрування барабана і, відповідно, призводять до прискореного зносу демпферів та пластикових вібропоглиначів. Також необхідність заміни може виникнути внаслідок деформованого підшипника. Згодом, через проникнення вологи через сальник, що зносився, підшипник починає покриватися іржею, що стає причиною скрежета, а в більш серйозних випадках призводить до люфту валу барабана, сильної вібрації і деформації сполучених елементів. Подальша експлуатація пральної машини Bosch з такими несправностями стає практично неможливою і може призвести до серйозної поломки, аж до повної непридатності та недоцільності подальшого ремонту.

Залежно від конкретної моделі, процедура заміни амортизаторів може вимагати часткового розбирання машини, а для цього потрібен практичний досвід та знання. Саме тому краще утриматися від спроб самостійного ремонту та довірити роботу досвідченим спеціалістам нашого сервісного центру.

Сучасний рівень сервісу із гарантією

Заміна амортизатора у пральній машині Bosch проводиться виключно вдома, що дозволяє прискорити процес ремонту та заощадити гроші. Ми маємо якісні, оригінальні комплектуючі, а також професійний інструмент. Це дає можливість досягти високої надійності та довговічності всіх проведених робіт. Подайте заявку вже сьогодні, і наші майстри повернуть вашу машинку у функціональний стан. На всі послуги надаємо гарантію.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1262 s
100
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані