Заміна амортизатора в пральній машині Ariston | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна амортизатора в пральній машині Ariston | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна амортизатора в пральній машині Ariston

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Пральна машина Ariston почала видавати чужі звуки під час своєї роботи? Цілком можливо, їй потрібна заміна амортизаторів! У нормальному стані вони і призначені для того, щоб стримувати вібрації та сильні шуми, які з'являються в результаті обертання барабана на великих швидкостях. Але будь-яка запчастина має свій термін придатності, амортизатор не є винятком. Для того щоб ваша пральна машина продовжила працювати як раніше, вам знадобиться допомога наших майстрів з ремонту пральних машин. Самолікування у такій ситуації вважається неприпустимим.

Заповнюйте заявку прямо зараз, і, можливо, ви отримаєте повністю відремонтовану машинку вже сьогодні! Але якщо ви хотіли б замовити ремонт на якийсь інший зручний для вас час, наш сервісний центр з радістю піде вам назустріч! Телефонуйте нашому менеджеру, і ваші побажання обов'язково будуть враховані. Фахівець приїде до вас додому точно у вказаний термін та здійснить заміну амортизаторів оперативно, а головне, ефективно!

Чи можливий самостійний ремонт?

Втручання недосвідченого господаря прання тут вкрай небажане. Амортизатори входять до основного конструктивного блоку пральної машинки, тому при заміні необхідні відповідні професійні навички та знання. У ході ремонту знадобиться значне розбирання корпусу, що також не під силу рядовому користувачеві. А якщо ви все-таки спробуєте відремонтувати пральну машину Ariston своїми руками, врахуйте, що так ви можете створити додаткові поломки. Тоді сервісу доведеться усувати не тільки несправність амортизаторів, але й інші несправності. Природно, що з матеріальної точки зору вам це зовсім не вигідно.

Набагато доцільніше викликати майстра з ремонту на дому відразу ж, як тільки помітите перші тривожні симптоми. Якщо ваша машинка почала сильно вібрувати, стукати або навіть стрибати під час прання, негайно звертайтесь до нас!

Безкоштовна діагностика

Після прибуття фахівець насамперед візьметься за ретельне обстеження пральної машини Ariston. У ході діагностики будуть виявлені несправності, які вимагають невідкладного професійного втручання. Майстер установить вартість ремонту прямо на місці. І якщо вас все влаштує, то жодної плати за виїзд та діагностику не стягуватиметься! Ви можете приблизно прикинути, скільки коштуватиме заміна амортизатора, якщо зайдете в прайс нашого СЦ. Але пам'ятайте, що ці розцінки приблизні. Кінцева ціна задається лише фахівцем за результатами проведеного обстеження.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1200 s
100
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані