Заміна амортизатора в пральній машині LG – замовити послугу у сервісному центрі | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна амортизатора в пральній машині LG – замовити послугу у сервісному центрі | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна амортизатора в пральній машині LG

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Амортизатори або більш сучасні аналоги демпфери призначені для поглинання вібрацій барабана під час прання і віджиму. Як і будь-яка інша деталь, у процесі тривалої експлуатації пральної машини LG вони втрачають свої характеристики та потребують своєчасної заміни. Довірте таку роботу майстрам пральних машин нашого сервісного центру у Києві. Вони проведуть якісний та недорогий ремонт з офіційною гарантією на всі замінені комплектуючі.

Причини передчасного зносу амортизаторів

Крім природного зношування, до прискореного скорочення терміну служби амортизаторів наводить недотримання рекомендацій з експлуатації, а також несвоєчасне обслуговування та ігнорування дрібних несправностей. Наприклад, часті прання важкого одягу або взуття, а також перевищення допустимої ваги нерідко спричиняють порушення центрування та провисання барабана. Крім того, корозія, що виникає внаслідок влучення вологи, руйнує підшипник, що викликає люфт і підвищені вібраційні навантаження, що руйнують пластикові поглиначі.

Також необхідно пам'ятати, що навіть при одному амортизаторі, що вийшов з ладу, заміні підлягають всі, інакше різниця в стані деталей призведе до перекошування барабана, викривлення валу, а також іншим несправностям, що ведуть до подальшого дорогого капітального ремонту.

Процедура заміни амортизатора в пральних машинах LG потребує певних знань та практичних навичок у ремонті великої побутової техніки, тому майстри не рекомендують намагатися відремонтувати її власноруч. Нерідко це призводить до дорожчих наслідків через виникнення інших поломок, пов'язаних з некваліфікованим втручанням і банальною необережністю в процесі розбирання. Тому найраціональніше буде скористатися послугами нашого сервісного центру.

Якісний ремонт з офіційною гарантією

Наші майстри виконають оперативну заміну амортизатора барабана пральної машини LG безпосередньо вдома у замовника, що помітно скоротить час роботи та заощадить ваші гроші, адже в такому разі відпадає необхідність демонтажу та транспортування приладу в майстерню. Також ми маємо якісні, рекомендовані виробником комплектуючі, що гарантують надійність та тривалий термін служби відремонтованої техніки.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки