Заміна амортизаторів у пральній машині Samsung – виклик майстра | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна амортизаторів у пральній машині Samsung – виклик майстра | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна амортизаторів у пральній машині Samsung

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

При поломці амортизаторів пральна машина Samsung сильно шумить і вібрує, особливо при віджиму. Замовте заміну демпферів у нашому сервісному центрі та насолоджуйтесь тихою безпечною роботою прання вже сьогодні.

Замовлення на ремонт пральних машин Samsung від мешканців Києва приймаються за телефоном або формою зворотного дзвінка на сайті майстерні. Для підтвердження заявки оператору необхідно погодити з клієнтом умови ремонту, після чого замовлення відразу ж віддається в роботу. Майстер зможе замінити амортизатори вдома у зручний для замовника час у цей же день або на наступний, якщо заявку було зроблено пізно ввечері.

Відремонтувати чи замінити?

Щоб зрозуміти, чи можна відремонтувати амортизатор, необхідно познайомитися з його пристроєм. До складу демпфера прання входить циліндр, усередині якого ходить поршень, знаходяться штоки та прокладки. Найчастіше зношуються останні, заміну яким можна знайти. Але, якщо ламаються інші елементи, доведеться змінювати амортизатор цілком, оскільки виробники комплектуючих не випускають ремкомплектів на свою продукцію. На щастя, демпфери коштують недорого, робота також, тому немає сенсу їх ремонтувати, краще поміняти.

Не рекомендуємо це робити самостійно і чому. По-перше, сильний шум при роботі пральної машини може виникати не тільки через вищевказану проблему, але і внаслідок виходу з ладу підшипника, ослаблення кріплення шківа або противаги, а також попадання між баком і барабаном сторонніх предметів. Досвідчений фахівець за допомогою діагностики зможе швидко та безпомилково виявити причину поломки, що суттєво прискорить подальший ремонт.

По-друге, щоб амортизатори до пральної машини підійшли, вони мають бути оригінальними. Ви впевнені, що, взявшись за самостійний ремонт, знайдете рідні демпфери для моделі вашої пральної машини Samsung? Ми працюємо з перевіреними постачальниками та заздалегідь замовляємо на склад нові оригінальні комплектуючі, тому замовляючи ремонт обладнання у нас, ви не будете обтяжені жодними питаннями, що стосуються ремонту або запчастин.

Вартість роботи

Ознайомтеся з прейскурантом на сайті СЦ Ремонт вдома, де вказано розцінки на усунення типових поломок пральних машин. Вартість заміни амортизаторів залежатиме від моделі вашої пральної машини Samsung, оскільки ціна демпферів на різні конфігурації обладнання може відрізнятись. Плата за виклик майстра та діагностику у разі ремонту обладнання не стягується.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,2041 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані