Заміна барабана пральної машини Candy | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна барабана пральної машини Candy | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна барабана пральної машини Candy

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Барабан є одним із найнадійніших вузлів пральної машини Candy. Він виготовлений із якісних матеріалів, що мають довгий термін служби. Тому ситуації, коли йому потрібна заміна, трапляються надзвичайно рідко. Найчастіше це відбувається через грубі порушення правил експлуатації техніки, заводського браку або руйнування підшипників, які не замінили вчасно.

Заміна барабана пральної машини Candy одна з найскладніших ремонтних операцій, що вимагає повного розбирання прання. Проводити її самостійно великий ризик. Подібну роботу в майстернях довіряють лише досвідченим фахівцям. Майстри сервісного центру Ремонт на дому мають великий досвід роботи, а в їхньому арсеналі є всі необхідні інструменти для того, щоб провести заміну барабана пральної машини Канді у вас вдома, без перевезення апарата в майстерню і всього за один візит. Наші співробітники працюють не лише у межах Києва, а й у приміських населених пунктах. Майстер по ремонту пральних машин може приїхати будь-якого дня тижня, тому, якщо ви зайняті на роботі, ремонт можна провести у вихідні у зручний для вас час.

Особливості ремонту

Барабан пральної машини стає непридатним для використання у випадку, якщо на ньому є серйозні механічні пошкодження, зрізані кріплення ребробійників або порушено посадкове місце втулки. Іноді заміну деталі доводиться проводити через пошкоджену хрестовину.

Щоб поміняти барабан у пральній машині Candy, майстру доведеться розібрати її практично повністю демонтувати зовнішні панелі, зняти двигун, ремінь, кріплення бака, пружини, амортизатори, витягти бак. Потім, якщо бак розбірний, вийняти барабан і встановити новий не дуже важко. Але якщо деталь нерозбірна, ремонт ускладнюється. Бак доводиться розрізати, а потім склеювати або змінювати весь вузол повністю. Останній варіант надійніший, але дорожчий.

Набагато простіше та дешевше не допустити пошкодження барабана, ніж потім міняти його. Не слід перевантажувати пральну машину білизною та прати в ній важке взуття. Ретельно перевіряйте кишені одягу, щоб не допустити потрапляння всередину прання гострих предметів. При перших ознаках зношування підшипників або хрестовини (сильний шум, гудіння, вібрація під час роботи) відразу ж звертайтеся до майстра для заміни деталей.

Надаємо гарантію

Довіряти заміну барабана Candy майстрам, які не зможуть надати гарантію на свою роботу щонайменше нераціонально, адже ремонт і сама деталь коштують досить дорого. До того ж гарантійний документ є підтвердженням якості послуг. Сервісний центр Ремонт вдома надає гарантію на строк до 1 року на всі ремонтні роботи та встановлені комплектуючі.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1787 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані