Заміна барабана пральних машин Zanussi вдома – замовити | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна барабана пральних машин Zanussi вдома – замовити | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна барабана пральної машини Zanussi

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Внаслідок дуже тривалої експлуатації або заводського шлюбу у пральної машини Зануссі може вийти з ладу барабан. Прогнила стінка, зруйноване місце втулки, зрізані кріплення ребробійників належать до непереборних поломок. Барабан пральної машини Zanussi доведеться замінити.

Якщо ви мешкаєте у Києві чи передмісті, замовляйте ремонт пральної машини у нашому сервісному центрі. Кваліфікований майстер виконає діагностику та визначить: чи потрібна заміна барабана, його можна відремонтувати, чи нестабільна робота обладнання не пов'язана з резервуаром для прання. Робота виконується вдома, тому можете не турбуватися, що доведеться витрачати час і гроші на транспортування габаритної техніки в майстерню.

Коли можна відремонтувати пральну машину

Заміна барабана пральної машини потрібна у разі порушення цілісності конструкції вузла. Залатати стінку, що схуднела, або відновити зруйнований посадковий отвір неможливо. Технічно це можна зробити, але довго пральна машина все одно не пропрацює. Перевірено практично.

Однак є несправності, прямо або опосередковано пов'язані з барабаном, які все ж таки можна усунути. Згодом може зноситися одне з ребер, які розташовані всередині місткості та призначені для рівномірного розподілу білизни. Достатньо замінити лопату, і пралка працюватиме в колишньому режимі.

Якщо барабан бовтається або не обертається, це ще не означає, що щось не так з отвором і потрібна заміна. Хитання резервуара може бути пов'язане з виходом із ладу підшипника або однією з пружин бака. Якщо місткість не обертається, необхідно перевірити, чи порвався приводний ремінь. Одним із обов'язкових етапів ремонту пральних машин у нашому сервісному центрі є виконання діагностики. Процедура дозволяє виявити справжню причину несправності, а значить, швидко та якісно відремонтувати пральну машину. Навіть найскладніші види ремонту виконуються швидше, ніж за 24 години.

Надійні комплектуючі

Якщо майстер визначить, що потрібна заміна барабана вашої пральної машини Зануссі, не турбуйтеся, затримок з ремонтом не буде. Ми наперед закуповуємо на склад нові оригінальні запчастини, фахівець зможе замінити вузол цього ж дня. Висока кваліфікація майстрів та використання рідних комплектуючих – головні складові успішного обслуговування техніки. На ремонт пральної машини та встановлені запчастини надається гарантія від 3 до 12 місяців.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки