Заміна барабана у пральній машині Bosch | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна барабана у пральній машині Bosch | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна барабана у пральній машині Bosch

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Пральні машини Бош відрізняються високою якістю комплектуючих та складання, а така деталь, як барабан є однією з найдовговічніших у всій конструкції. Проте в процесі тривалої експлуатації бокс для завантаження білизни може вийти з ладу і потребуватиме заміни. Звертатися в цьому випадку необхідно тільки до досвідченого фахівця, оскільки подібний ремонт відноситься до категорії складних.

Професійне обслуговування пральних машин Bosch, пов'язане із заміною барабана, мешканці Києва та передмістя можуть замовити у сервісному центрі Ремонт вдома. Усуненням подібних несправностей займаються найкращі майстри з ремонту пральних машин. Ремонт прання буде виконано вдома у зручний для вас час, що зручно та вигідно, оскільки немає необхідності доставляти важку техніку в майстерню та назад. Майстер зможе приступити до ремонту апарата в день оформлення заявки.

Причини встановлення нового вузла

Якщо після тривалої експлуатації пральної машини в стінці барабана утворюється діра, зрізуються кріплення ребробійників, відбувається руйнування посадкового місця втулки, несправність класифікується як невід'ємний вузол необхідно замінити.

Відмова завантажувача обертатися при включенні прання або його биття не є ознаками його заміни. У цьому випадку йдеться про поломку інших вузлів та деталей. Ми не рекомендуємо займатися таким відповідальним ремонтом самостійно з двох причин. По-перше, при ремонті апарат доведеться практично повністю розібрати, а потім правильно зібрати. По-друге, потрібно чи ні міняти барабан, може визначити лише досвідчений фахівець. Незважаючи на складність цього виду ремонту, наші майстри полагодять техніку швидше, ніж за 24 години.

У нас на складі завжди є барабани на всі популярні моделі пральних машин Бош, вузли з метою економії часу на обслуговування техніки замовляються заздалегідь. Ми використовуємо тільки нові оригінальні комплектуючі, тому повністю впевнені як виконані роботи. На ремонт прання та встановлені запчастини надається гарантія.

Як зробити замовлення

Заявку на заміну барабана власники пральних машин Bosch можуть оформити по телефону або за допомогою спеціальної форми зворотного зв'язку на сайті СЦ. Розцінки на усунення типових поломок можна дізнатися у прайс-листі, виклик фахівця та діагностика прання у разі подальшого ремонту безкоштовні.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1887 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані